reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja też chętnie obejrzałabym Wasze Maluchy na tym mailu.
Ja do tej pory nie mogę uwierzyć że nasz Antoś jest już z nami bo jeszcze rok temu zastanawiałam się czy będę mogła mieć dziecko bo od kilku lat leczę się na przewlekłą i nieuleczalną chorobę Crohna i biorę silne leki żeby nie mieć nawrotu a jednak bardzo szybko udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrowego synka więc myślę że to prawdziwy cud:)
Ja zrobiłam test i dowiedziałam się że jestem w ciąży 27.12 zaraz po powrocie ze świąt od mojej mamy. A już w święta moja mama i siostry żartowały że mam duży brzuch i że chyba jestem w ciąży, a mi już kilka dni spóźniał się okres ale nie wierzyłam w to że mogłabym być w ciąży po tak krótkim okresie starań, tzn . po jednym miesiącu. Ja już od kilku lat myślałam o dziecku i bardzo pragnęłam je mieć ale musiałam czekać aż choroba się wyciszy, ale dzięki Bogu doczekałam się i jestem teraz szczęśliwą mamą!:)
Antoś od półtora tygodnia już mało śpi w porównaniu do tego co było wcześniej. Przez ostatni tydzień była u nas teściowa i trochę go rozpieszczała bo ciągle nosiła go na rękach jak tylko zapłakał a ja dzisiaj nic prawie nie mogę zrobić bo nie chce leżeć w wózku tylko chce na ręce albo ewentualnie w leżaczku ale też nie za długo:( Jest już coraz bardziej aktywny i chce się bawić albo wisi ciągle na cycu a jeszcze do niedawna był taki grzeczny i sporo spał, ale chyba skończyły się już dobre czasy dla nas:( Tak poza tym przekonałam się że mam całkiem fajną teściową i dużo mi pomogła przy dziecku i gotowała nam pyszne obiadki, jeszcze sobie trochę pozamrażałam na później:)
 
reklama
No a widzisz ja zażyć dziury nie umiem xF ja tylko na maszynie potrafię. Ręcznie prędzej zdechne. A tak to uszylam pierdyliard kocyków, kołdrę do kosza , poduszke, sowe :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
1477332725-1d1mld.jpeg

patrzcie co znalazlam! az sie lezka w oku kreci :D

ja bym chciala umiec drogie te kocyki itp a ty takie ladne robisz :(
 
reklama
Do góry