reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ciążę też ciezko przechodziłam ostatnie dwa miesiace nie moglam oddychac siedzac i leżąc. Masakra a poród taki ze myślałam ze przez okno wyskocze także mam nadzieje ze za dwa lata wpadka i nie bede musiała sama tej decyzji podejmowac hehe
ja początki ciazy dobrze wspominam do 6 miesiąca nawet zapominałam ze w ciazy jestem.Tylko humory miałam okropnie i psychicznie się czułam fatalnie. Ale na końcu ciazy też te dwa miesiące ostatnie to znowu fizycznie się czułam gorzej .Siedziałam na sofe i i tak zasypiałam bo mi tak duszno było. Oddychaam ledwo u ginekologa to mdlałam jak tylko mialam na prawym boku sie połozyć czy na wznak. Zamiast myśleć co z dzieckiem pamiętem to mnie cucił wodą.
też po pierwszym dziecku mówiłam ,ze jak drugie to musi byyć z wpadki i czekałam na ta wpadke i cholera nic nie było.. :/ a tak chciałam wpaść. W końcu już sie zrobił ten czas że trzeba było coś postanowić...
Trzecie dziecko jak bym miała miec to tez tylko z wpadki bym się cieszyła. Świadomie już brak odwagi.
 
reklama
Jaśkowamomo, moja córka po Nutramigenie też ulewała i to taką jakby wodą, pamiętam jeszcze, że każdy mówił, że będzie lepiej jak usiądzie a wcale tak nie było, dopiero jak zaczęła jeść dużo stałych pokarmów przestała a usg miała w porządku. A może Nutramigen wam też nie pasuje? Jest jeszcze Bebilon Pepti on ma inne białka...Po nutramigenie poprawa powinna być max po tygodniu....
 
Mnie w Wigilie juz meczylo, w polowie barszczyku chcialam uciekac do lozka :( a ze sami z mezem bylismy to przemeczylam do konca kolacji.. Ja nie moge kanapek z Subway jesc i fioletowe maselko do ciala z The Body Shop (mam jeszcze polowe)-na sam widok mnie mdli.. U mnie ciaza ciezka, na poczatku mdlosci, pozniej mega przeziebienie a pozniej takie bole bioder i kregoslupa ze ostatnie 2 miesiace tylko w sobote na zakupy wychodzilam z domu bo chodzic nie moglam z bolu..
 
Jaśkowamomo, moja córka po Nutramigenie też ulewała i to taką jakby wodą, pamiętam jeszcze, że każdy mówił, że będzie lepiej jak usiądzie a wcale tak nie było, dopiero jak zaczęła jeść dużo stałych pokarmów przestała a usg miała w porządku. A może Nutramigen wam też nie pasuje? Jest jeszcze Bebilon Pepti on ma inne białka...Po nutramigenie poprawa powinna być max po tygodniu....
Poprawa była i znów się zaczeło moze to skok kolejny... Bebilon pepti przechodziliśmy było jeszcze gorzej bo ma laktozę :( teraz główny problem to kupka niestety :( kurde mnie tez tak pocieszają z tym siadaniem...
 
reklama
Widzę że się spóźniłam i chyba wszystkie przeniosłyście się na wątek zamknięty? Szkoda:(
Może ja też mogłabym dostać namiary jak dostać się na ten wątek?
 
Do góry