reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
O widzisz a ja wpieprzalam ogórki zielone non stop właśnie ! :D

Ja nie mogę patrzeć na palmers, ogólnie czekoladowe i waniliowe produkty kosmetyczne. Najgorsze było to , że smierdzialo mi własne mieszkanie wyobrażasz sobie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tak Palmers to tez moja zmora ;) haha ja czułam korzenie mojej choinki i mi one śmierdziały i nikt nie był w stanie mnie zrozumiec ze spędzałam dzien z głowa na balkonie a reszta w mieszkaniu a najgorsze były baki mojego psa wtedy czułam w nich taka moc ze umierałam... Ale jest co wspominać... Aaa i kiełbasa fuj masakra
 
O tak mdlosci mialam codziennie tez prawie cały dzień bo rano przed śniadaniem i po obiedzie do momentu zaśnięcia.
Ciążę też ciezko przechodziłam ostatnie dwa miesiace nie moglam oddychac siedzac i leżąc. Masakra a poród taki ze myślałam ze przez okno wyskocze także mam nadzieje ze za dwa lata wpadka i nie bede musiała sama tej decyzji podejmowac hehe

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pamiętam jak dziś moją pierwszą wizytę u ginekologa, to był 23.12 wtedy już boli Jaśkowe serduszko a test/y robiłam kilka dni wcześniej i był to dla mnie niezły szok... Jak mówi mój Grześ zamieniłam się w muzułmankę z chorobą sierocą.... Test zrobiłam dla spokoju bo byłam pewna, że niedługo dostane @. Teraz się z tego śmiejemy ale wyedy nie mogłam sobie wyobrazic tego że będziemy miec dziecko, dodam ze znaliśmy się aż 4 miesiące teraz pomimo wszystkich brzuszkowych problemow i nieprzespanych nocy nie moge sobie nawet wyobrazic żucia bez maluszka czy któraś z Was używała debridat? Wczoraj dostałam receptę od pediatry ma ponoc pomoc na brzuszek i refluks... Po ilu dniach powinna byc poprawa ? Miłego weekendu
Ja podawałam Debridat, miałam conajmniej miesiąc ale po około 2 tygodniach przestałam bo miałam dosyć. Przed karmieniem Debridat, po karmieniu gastrotuss i rzuciłam w cholerę. Ale chyba pomogło bo potem odstawiłam Delicol i było ok. A na ulewanie pomogła dieta bezmleczna, jak ostatnio zjadłam ciaska na maśle znowu puszczał pawie, teraz rygorystycznie trzymam się diety i jest ok. Ulewanie najczęściej jest wynikiem przejadania się lub alergii, oczywiście jeśli w usg brzuszka wszystko jest ok.


Kiedy delicol zaczyna działać? Koleżanka ma problem brzuszków z dzieckiem i dziś dala pierwszy raz ;)

No testy to byly chwile hehe
Mnie ciaza jeszcze dala zjeść w wigilię a potem drugi dzień świąt juz były przytulanki z kibelkiem

Kulko zależy, czasem już po kilku karmieniach widać różnicę a czasem dopiero po tygodniu.


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Asiunia1988 u nas niestety jest to alergia i to silna bo byliśmy w szpitalu tydzien ale jestesmy od miesiaca na nutramigenie a ulewanie jak było tak jest. Usg brzuszka wyszło ok tylko duzo gazów miał a o przejadaniu sie nie ma mowy bo Jasiek to straszny niejadek zamiast wypijać chociaz te 120 pije max 70-90 co 3-4 h...
 
Do góry