reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
A ja zazdroszczę wam może i byłoby mi ciężko jakby go nie było 8h ale robilabym wszystko jak chciała, a tak no cóż, i teściowa miałaby jeszcze mniejszy wpływ. Czasem jest też tak,że ma i on dużo i ja i musze zrezygnować choć sobie zaplanuje. Ja nigdy nie wiem kiedy i ile będzie pracował bo to nie w ten sposób działa. Bez przerwy siedzi na tablecie albo laptopie albo komórce. Dostaje wściekliźnie bo idziemy razem na zakupy a on nos w komórce, jedziemy do jego mamy a on albo na jej laptopie albo na komórce a ona zasypuje mnie pytaniami.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wykapalismy mala 15 (!!!) minut wczesniej wczoraj i dzisiaj tak samo, wczoraj troche dluzej usypialam ale dzisiaj taki cyrk, ze glowa mala zamiast zjesc przymknac oczy dac sie odlozyc i z glowy 1.5h walczylam z wrzeszczacym dzieckiem oO chwilowo mi sie odechcialo ustawiac ja na wczesniejsza godzine, w dupie to mam

no ale w koncu poszla spac ja wypilam swojego radlera i czuje, ze pilam a to tylko 2% wiec cos czuje, ze bede krolowa melanzu jak w koncu porzadnie sie napije [emoji23]

i kolejny dzien minal, chodze spac styrana jak kon po westernie, jak slysze, ze kolezanka po 5 dniach po 8h dziennie pracy przy kompie jest megazmeczona i cala sobote chilluje pod kocykiem to nie wiem czy smiac sie czy plakac xd
 
Paper posmiej się bo jak Ty już odchowasz Ninę ro ona się będzie męczyć :D jak schudnąć. Mąż wrócił z pracy
Przywiozl prezent dla żony. Mega paka laysów paprykowych. Fuck.



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aza z jednej strony rozumiem, a z drugiej moje zmęczenie chyba by wygrało i wolało jego przy sovie [emoji5] tak Paper to mnie rozwala jak mi ktoś mówi ze zmęczony Haha wczoraj na fejsie kolega bezrobotny mi napisał ze umiera ze zmęczenia walnęłam [emoji23]
Twój mąż ? Czyli ze teściowa jest w ciąży dobrze rozumiem czy jeszcze się nie obudziłam ?
 
Nie teściowa, teść ma żonę drugą, młodszą od siebie i bardzo długo się starali. 5 podejście in vitro, ostatnie i się okazuje, że dwoje na raz. Dawali im 30 procent szans na poczęcie a tu proszę :D teściowa się nie nadaje na matkę.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry