reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mój używa tylko Mam , avent niby cycka ale nie jest zadowolony [emoji5] przy okazji zamówię gdzieś te Lovi i zobacze.
Mi się podobno połóg skończył w piątek, a leci ze mnie gorzej niż wcześniej .. także dobrze wiedzieć Paper, ze jak zacznę tabletki Będzie znów to samo. A kiedy oficjalnie mogłaś już wyjść bez podpaski ? [emoji23]
Słuchajcie jaki numer.. karmiłam małego o 6 z jednej piersi 30 minut chciałam z ciekawości zobaczyć czy może będę mieć więcej pokarmu potem. Śpię sobie a tutaj cała mokra bluzka, pół pościeli.. z tego drugiego tak pociekło. [emoji23]
 
reklama
no jakies 2 tyg pochodzilam bez, moze 3[emoji23] ale ja oszaleje z tymi podpaskami to juz nie polog wiec tampony ida w ruch :D

mi teraz po pol h wlasnie je z jednego cycka [emoji85] nie mam zycia
 
Ja akurat dostałam wczoraj drugi raz okres i mam nadzieję, że w porównaniu do tego sprzed ciąży będzie lepszy. Tzn. przed miałam 3 dni krwawienia - 4 to taka przerwa w dostawie a pod koniec 4 i 5 znów trochę, czasem rozciągało się aż do 7 dni. A teraz leci dość mocno jak na mnie, więc mam nadzieję, że zleci szybko w ciągu 3 dni i będzie koniec.
 
Nie boli, ale wkurzało mnie że przed ciążą to się tak długo ciągło i po co ten jeden dzień bez krwawienia, a teraz leci szybciej, nie jestem przyzwyczajona tak często zmieniać podpaski:p
 
Ja jeszcze nigdy tamponów nie używałam, pewnie to głupio zabrzmi ale się naczytałam jak to urywają się sznureczki i trzeba iść do ginekologa usunąć tampon:p
 
ogarne mala i lece do cieplej wanny tylko cos moje dziecko pelne wspolczucia nie chce wspolpracowac [emoji23]

aza sa obszyte dookola sznureczka nie da sie go urwac ;p
 
reklama
Wiem, że to nielogiczne, bo nawet niepełnosprawna siostra mojego męża ich używa, bo kiedyś pływała na olimpiadach specjalnych, ale mam to jakoś w głowie.
 
Do góry