reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Nie boli ale męczy. Jak mam czas to nie chce mi się dymac ale się zmuszam.

Asia jest opcja , że Ignacy tez nie będzie chciał cycka ale jak się odrywa od butli to głowa do piersi biegnie od razu wiec liczę na to, ze się ogarniemy.

Ale mu kupiłam zajebiste smoczki dzisiaj!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ka tez sie melduje;-) moje dziecko takie kochane pieknie spi a ja muszę doić te cycki, z dnia na dzien coraz
mniej energii mam w nocy;-/ jeszcze przy tym odciąganiu tak sie rozbudze ze potem godz w telefon patrzę.. Piłam sobie codziennie karmi i mam tyle pokarmu ze cycki po 3h chcą eksplodować. Juz zaczęłam mrozić nawet. Przerzucę sie chyba na zwykle bezalkoholowe;-) Wy pijecie?
 
Ja tez nie śpię :-). Mała przespała 19:30-2:30. Pojedzona, śpi :-). A ja teraz z laktatorem siedzę, aby jutro się moc wyrwać samej na jakieś zakupy.
 
sierpniowka ja pierwszy raz wstalam dopiero :D ale za to ta mala paskuda w dzien nadrabia ;p

mamakulka jakie smoczki kupilas?

agata wcale sie nie dziwie tyle czasu nawalasz z laktatorem po nocach kazdemu by sie energia skonczyla

ja pije albo karmi albo pol radlera 2% juz mi zwykle bezalkoholowe bokiem wychodza :D
 
Ja też karmię już drugi raz dzisiaj w nocy i też musiałam wstać i ściągnąć pokarm bo miałam już cycki jak kamienie a boję się mieć znowu zator, bo dopiero co miałam i już się cieszyłam że jest lepiej. Narzekałam że mały budzi się często w nocy to dzisiaj pospał dłużej od 19.00 do 00.00 i dzięki temu ja spałam 4.5 godz. ale co z tego jak to się właśnie tak u mnie kończy że cycki mi pękają, a bardzo się boję zapalenia nabawić bo już te zastoje są bardzo bolesne więc nawet nie chcę wiedzieć jaki przy zapaleniu jest ból.
Nawet mi nie wspominajcie nic o ciastach, bo ja przez tę dietę musiałam sobie wczoraj upiec specjalną szarlotkę bez margaryny i z jajami przepiórczymi, na szczęście nawet coś z tego wyszło, ale rogalików które upiekliśmy na chrzciny i tortu śmietankowego nie mogę zjeść:( mam już dosyć tej diety zwłaszcza dzisiaj jak tyle dobrego jedzonka będzie:(
Ah my to mamy same obowiązki i wyrzeczenia, a gdzie przyjemności?
 
troche zazdroszcze pekajacych cyckow u mnie na styk jest mleka wieczorami troche brakuje musze 2 nakarmic przy ostatnim karmieniua poodciagac na wyjscia tez by sie chcialo..
 
reklama
Mam to samo z cyckami. Tez bym chciała więcej. Karmie i tak z dwóch bo inaczej nie byłoby szansy żeby się najadł. Tyko w nocy mam dobra laktację. Wczoraj mi tak podrażnił sutka, ze piecze i cały czas go czuje, nawet przez sen. Brakuje mi już trochę siły do tych problemów z karmieniem. Kulka a Ignas zaczął dłużej sypiać i bardziej się ustabilizował po mm ?
 
Do góry