reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Peper ubij dziada :-D mój z delegacji wrócił i mówi ze zmęczony bo o 5.00 wstał. Weź z nimi gadaj bo ja nie ogarniam.
Mamakulka.Tobie sie nie dziwie tesciowa masz szalona ;) mojaa mieszka w de. I przyjezdza sporadycznie ale jak juz to na dluzej... nie wien czy nie jest lepepeij miec na miejscu. Szybka kawa i do domu. A U nas noclegi obiadki pitu pitu
 
reklama
wstal i pyta o co mi chodzi xd chyba poodciagam mleko i go zamkne na noc w sypialni z mala zobaczymy jak bedzie wtedy spiewac [emoji23]
 
Ja mojej tez paznokcie obcinam a i tak sie drapie po twarzy. Juz nawet przestałam sie tym przejmować. Marcelina tez sie ślini coraz bardziej wiec to chyba normalka. Ja padam na twarz dzisiaj, odwiedziny u rodzinkę, nocka do dupy bo mała z nami spała w tym hotelu, nie mogłam sie dobudzić w ogóle na karmienie, totalnie nieprzytomna byłam.. Jeszcze jak pomyśle teraz ze wrociny i ze trzeba sie rozpakować, pranie itd;-// jutro chyba cały dzien bede sie lenić!!! Miłej niedzieli;-)
 
Czesc dziewczyny tak was czytam i troche zazdroszcze tego spania w nocy. Moj je co 2 godziny nawet w nocy. Jak do tej pory to dwa razy obudzil sie po 3 godzinach snu. A rano wstaje 6-7 i juz wyspany heh. Juz sie przyzwyczailam ale marzy mi sie zeby przespac chociaz 4 godz jednym ciagiem.
Paper ja z moim chlopem mam podobnie. Nie przejmuj sie. Ten typ tak ma. Moj owszem pomaga ale przewaznie tylko ze 2 godz wieczorem gdy chce sie wykapac itp. A tak to cala noc i dzien ja wszystko ogarniam przy malym. Uwazam ze powinien wiecej pomagac.
 
ZASMIALA SIE DO MNIE!!!

cudownie ♡♡ na bank mamy skok bo poza radowaniem buzki zaczela pakowac piastki do buzi i widze, ze z daleka mnie widzi i potrafi obserwowac mimo tego, ze jest przekrecana, juz nie ma takiego rozbieganego wzroku teraz sie badawczo przyglada :) ale upierdliwa do granic mozliwosci ;p juz mnie glowa od wrzaskow boli

kayah no z chlopami tak jest.. jak on traci cierpliwosc do wrzaskow po 20min max to mi rece opadaja a jak ja sie uzeram z nia non stop to jest ok bo ja jestem mama juz mu nagadalam, ze roznimy sie tylko tym, ze ja mleko daje jak jest najedzona i placze mamy dokladnie takie same mozliwosci uspokojenia ja tak samo mam dosyc jak mi placze dlugo ale zaciskam zeby bo trzeba a nie sie patrze blagalnym wzrokiem zeby ktos ja zabral
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-) my wracamy do domku po chrzcinach mojego chrzesniaka i jaki mi numer synek wywinoł tego bym sie nigdy nie spodziewałam w kosciele przespal całą msze super pozwolil mi zjejsc obiad tez super poszlam go nakarmic ladnie zjadl i nie zdazylam go podniesc do odbicia a on jak zygnol to cale mleko polecialo na mnie :-( i to juz nie bylo super bo ja tylko getry i sweterek w ktorych przyjechala i bluzke ze spudnica na chrzest mialam i nic po za tym :-( ale na szczescie mama mnie poratowala i pozyczylam od niej kiecke dobrze ze zdazylam troche schudnac bo tak to bym nie weszla poprostu poerwszy raz zdarzylo sie Kubie ze ulal mi wszystko co zjadl

Co do paznokci to mlody ma nie obciete i sie na szczęście nie drapie musze mu jutro obciąć:-)
Peper ten typ tak ma :-) mnie tez czasami wkurza moj facet ale tez czasami jestem mu wdzieczna ze jest i pomaga :-)
 
moj tez generalnie pomaga ale czasem jak dowali to slow brak ;p

ja jeszcze nigdy nie obcinalam paznokci co chce sie zabrac patrze a jej sie ukruszylo to co chcialam obciac a podrapana wcale nie jest
 
reklama
Ja pikole mojemu tak rosną , że w sumie co drugi dzień mu obcinam.

Dziewczyny tak mnie łeb nakurwia, że nie dam rady zaraz. Mąż pojechał po auto wiec chyba idę dziecko wykąpać i uśpić bo to nie robota


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry