reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dordaw wklejam dla Ciebie metody z laktatorem
1474703058974.png


I jeszcze jedna metoda. Najpierw lewa 7 minut potem prawa 7 i od razu lewa 5 i prawa 5 i od razu lewa 3 i prawa 3

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1474703058974.png
    1474703058974.png
    65 KB · Wyświetleń: 277
Tak mi się wydaje. Jak go biorę łapie tak jak cycka i płacze. Zasnął na 40 minut i obudził się też myślę głodny. Trochę zdolowala ale ja od 2 dni zastanawiałam się, czemu tak chce często jeść i się denerwuje.

[emoji173]
 
Kochana mój Igi na początku wszystko by ssal. Nie dało się go wziąć na ręce bo szukał sutka. Mężowi brodę ssal :) niektóre położne to są właśnie takie babska co tylko zdoluja kobietę. Na fb jest fajna grupa i ja się tam trochę dowiedziałam apropo karmienia piersią. Masz fejsa?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak. Poproszę nazwę grupy [emoji38] niby może racja, pokarm mam może piersi nie są nabrzmiale jak na początku ale to podobno może tak być. Może mnie faktycznie zeschizowala. Mały też od urodzenia by wszystko "jadł" tyle, że wcześniej wiedziałam, że jest najedzony i poprostu chce ssać, teraz zachowuje się trochę inaczej dlatego wydaje mi się, że głodny.

[emoji173]
 
Bo rośnie. Coraz bardziej go interesuje otoczenie. Taki egzemplarz Ci się trafił ciekawski i nie chce spać. Na wadze przybiera?

Od ciąży po macierzyństwo. W każdym poście w grube są hasztagi i po tym lupka można wyszukać to co nas interesuje. Albo po prpstu zadać pytanie można. Są tam specjalistki które odpowiadają na pytania. Jest farmaceuta położne doradca laktacyjny i kilkoro innych. Ja parę razy już pytałam. :)
Jak chcesz możesz mnie zaprosić do znajomków[emoji14]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry