reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Ja raczej niechetnie pokazuje ryj publicznie :D ale wrzucilam cos na maila :) chcialam zalaczyc zdjecie w swiatecznym kombinezonie do spania :D (antygwalt) o ironio wtedy kiedy poczelismy naszego synka :D no ale stwierdzilam ze to przesada, i wygladam jak gimnazjalistka :D

@papercut a propos adoptowania :D mam 4 lata mlodszego brata, nie pamietam ile mial wtedy lat (pewnie kilka), z pelna powaga powiedzialam mu ze jest adoptowany, biedak uwierzyl, rozplakal sie i pobiegl do mamy, jeszcze jakis czas po tym mial watpliwosci :D :D
 
reklama
sierpniowka ty juz nie przesadzaj :d nati jestes megapodobna do mojej znajomej, no jak klon :o

tez mam swiateczny kombinezon antygwalt haha planuje kupic malej podobny i razem fotke zrobic tylko schudnac musze bo tylek mi nie wlezie :D


dziewczyny mam pytanie odnosnie laktatora - przed pierwszym uzyciem trzeba ugotowac a potem sie myje normalnie plynem do zmywania i tyle? czy dodatkowo wrzatkiem przelewa?
 
Ja wyparzam tak jak butelki po kazdym uzyciu. Tez bym chetnie cos odlozyla bo 29 wrzesnia mamy z mezem rocznice i chcielismy gdzies wyjsc ale mala wszystko mi wyjada i nic nie zostaje. Dzisiaj wyprobuje Karmi, kupilam tez jakas herbatke na laktacje hippa. Czy znacie jakies inne metody na pobudzenie produkcji? slyszalam o czestym odciaganiu laktatorem ale jak odciagne to za chwile mala nie bedzie miala w cycu i to takie bledne kolo mi sie wydaje ale chyba wyprobuje..

Cos sie nie moge z tel zalogowac na tego maila, ciagle trwa wczytywanie i nie moze wczytac. Moze pozniej z komputera sprobuje.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
sierpniowka no z okularow cenzura :D

dordaw a jakbys za kazdym razem do samego konca odciagala mleko to mozg by nie dostal sygnalu, ze potrzeba wiecej produkowac?
 
Do góry