reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mnie się wydaje ze lepiej wyssac nawet jak trochę zaboli niż jak spłynie do gardła i zapalenie płuc będzie. Nam gruszkami odciągano i tez nie było miło ;)

Uff młody w końcu śpi. Wykapalam go 18.30 i nie mógł zasnąć . Wcześniej się darł bo właśnie jak mówicie smoczek mu uciekał co wsadziłam to znowu. Zawinelam go w kokon to po 3 minutach znowu nie podobało mu się :D ale teraz o 19.15 powiedziałam mu koniec awanturzenia się ! Idę pod prysznic chłopaku i cisza[emoji14] sam sobie usnal :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Poradzicie czy się martwić ? może to i głupie ale mała dziś cały dzień śpi, nigdy tak nie było, budzę ją na jedzenie, zje i śpi dalej, od 10 non stop, co myślicie ?
 
mamakulka ty normalnie jakas szamanka jestes :D

moja do normy calkiem wrocila, 8 max 10 karmien troche swiata pooglada, troche czerwona z buzia jak mandragora z harrego pottera z kupami powalczy i slodko spi :)
 
Hmm, pierwszy raz mam tak żeby spała cały dzień, zobaczymy jak to się nocka ułoży :)
W sumie pomyślałam że u dziecka podobnie jak u nas starych, są takie dni że spało by się cały dzień, a pogoda dziś iście barowa, nic tylko do wyrka i z niego nie wychodzić :)
 
Doska, moja cale dnie i noce spala jak dotychczas (4 tygodnie ma), budzila sie moze na godzine-dwie w ciagu dnia, a noce spi nadal prawie cale i musialam budzic do niedawna, ale jak jej odpuscilam to sama sie budzi (raz nawet zaspalam i prawie 8 godzin nie jadla; na wadze przybiera ok). Widocznie Twoj maluch ma taka potrzebe aby cos odespac. To tez czlowiek i ma rozne dni tak jak my, chyba nie ma sie co na razie martwic. :)

Sierpniowka, moja tez ma problem ze snem ostatnio. Wczoraj wiekszosc dnia z mezem sie zmienialismy, raz jedno raz drugie ja ogarnialo i caly dzien poplakiwala, ale jak na moje oko to raczej nic jej nie bolalo tylko tak marudzila. Dzis to samo od godz. 15, przed chwila wykapalismy i na razie lezy z zamknietymi oczami i ssie smoka... skoro ssie to chyba jeszcze nie spi :/ troche nam sie przez to godziny poprzestawialy bo zazwyczaj idzie spac kolo 22, wstaje w okolicach 3 i przynajmniej mozna pospac... Jak moj wroci do pracy i mala bedzie miala takie dni niespania od rana do wieczora to az sie boje[emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie taka sama historia ze smokiem, śmieje sie ze mama na straży stoi i czeka aż wypadbie:-) a ona taki nerwus jest ze odrazu ryk. Ja kapie codziennie i po kąpaniu tez ma najdłuższy sen, pozatym bardzo lubi sie myć, zawsze ma oczy szeroko otwarte i takie słodkie miny strzela. Magdalena dużo siły i zdrowia dla Was obojga oby ten koszmar szybko i dobrze sie skończył. Jesteś silna mamuska i dasz rade;-) Położna mi mowila ze kobiety które karmią piersią mogą nie miec okresu ale owulacja jest wiec sie zabezpieczać lepiej.. Ja do gin idę w październiku dopiero:-/ wasze dzieci śpią na poduszkach czy na płasko? Moja pręży głowę i wygina sie czasem w c i pediatra mi mowila ze to ok, teraz nie wiem czy nie wybrać sie do fizjoterapeuty jakiegoś;-/
 
reklama
Ja nie wiem, mój jak pospi 4 h w nocy to jest bardzo długo. Myć się nie lubi, spać też [emoji26] u nas po kąpieli to jest tak, że on nie wiadomo ile nie chce spać. Kąpiel jest o 20 a on dopiero po 24 zaśnie.. Ciężko. Za to nad ranem i do południa śpi ładnie po 3,4 h [emoji1] tyle, że dziś od 11 nie śpi i dalej nic.. Teraz płacze znów.

[emoji173]
 
Do góry