reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

ja zdecydowałam się na tą wkładkę pewnie levosert. I tak chciałam iść do gina i popytać wszystko. No i dupa teraz.

Paper nie wiem o co chodzi z ciemiączkiem? Nic Ci nie mówili?
 
reklama
Papercut moja się tak wygina i w środę idziemy z tym do rehabilitantki, żeby powiedziała co i jak. A usg przezciemiączkowe też mamy mieć ze względu na wykryte, w szpitalu gdy była na zapalenie płuc, torbieliki.
 
Jest wenflon w stopie ale pytanie na jak długo :-/ mówiłam pani doktor to stwierdziła że nie będzie dawać antybiotyku 10 dni. Uff. Mamy we trójkę mieć badania w razie przeszczepu co do zgodności. Ma mieć oznaczane jakieś białko, jakieś wirusowe badania i immunologiczne no i mocz i morfologia.

Jezu jak tu dziecko krzyczy! Starsze od mojego ale wręcz wrzeszczy i aby ała słyszę. Jak w horrorze jakimś :-(

Co do antykoncepcji to ja chcę wrócić do tabletek, tylko najpierw muszę dotrzeć do gina :p
 
Ja tez kapie codziennie. Moja lubi siedziec w wodzie, ale po wyjeciu czesto placze jak jej zimno. Odpuszczamy jej kapiel w te dni w ktorych ma za duzo wrazen i chcemy zeby sie uspokoila.

Czy Wasze maluchy tez chwile possa smoczek i zaraz go wypluwaja i sie wkurzaja? Moja jak tylko dostanie go do buzi to sie uspokaja i prawie usypia, ale po chwili go wypluwa, rozbudza sie i placze. Gdyby nie to to by pewnie usnela...

Do wczoraj jeszcze tylko jadla i spala, a teraz juz zdarzaja sie dni ze pol dnia nie moze zasnac, a widze ze zmeczona.

Polcia ja dzis przypadkowo spotkalam moja polozna na spacerze i powiedziala ze te krostki wygladaja jej na tradzik niemowlecy albo skaze bialkowa, ale najlepiej isc do lekarza z tym, bo moze sie rozniesc po reszcie ciala. Zobacze co w srode powie lekarz. U mojej malej juz zaczyna sie to tez pod szyja pojawiac :/



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez kapie codziennie. Moja lubi siedziec w wodzie, ale po wyjeciu czesto placze jak jej zimno. Odpuszczamy jej kapiel w te dni w ktorych ma za duzo wrazen i chcemy zeby sie uspokoila.

Czy Wasze maluchy tez chwile possa smoczek i zaraz go wypluwaja i sie wkurzaja? Moja jak tylko dostanie go do buzi to sie uspokaja i prawie usypia, ale po chwili go wypluwa, rozbudza sie i placze. Gdyby nie to to by pewnie usnela...

Do wczoraj jeszcze tylko jadla i spala, a teraz juz zdarzaja sie dni ze pol dnia nie moze zasnac, a widze ze zmeczona.

Polcia ja dzis przypadkowo spotkalam moja polozna na spacerze i powiedziala ze te krostki wygladaja jej na tradzik niemowlecy albo skaze bialkowa, ale najlepiej isc do lekarza z tym, bo moze sie rozniesc po reszcie ciala. Zobacze co w srode powie lekarz. U mojej malej juz zaczyna sie to tez pod szyja pojawiac :/



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Moja ostatnio ma to samo ze smoczkiem, szczególnie w nocy, ostatnio godzinę czasu tak w nocy z mężem biegaliśmy.
 
Musi być koniecznie zatkana druga dziurka w nosie jak odsysz inaczej nie pójdzie bo jest obieg otwarty.
Dziewczyny ale mam patent na ten katar! Kupiłam aspirator do odkurzacza się podłącza! Brzmi strasznie ale młody nic nie płakał jak nigdy i wyciągnęło nawet katar który jest tam głęboko i zero stresu. Nie trzeba drugiej dziurki zatykac! Polecam na prawdę! Z tym urządzeniem katar to nie katar!

Ja byłam u gina i dostałam tabletki anty dla kobiet karmiących. Bierze się je bez żadnej przerwy
 
Basia, ja mam taki do odkurzacza i starszej tak odciagalam ale tej mi sie wydaje ze ma za maly ten nosek. Pytalam pediatry i w sumie mi odradzala bo mowila ze malutka ma jeszcze slozowke noska za delikatna. To juz nie wiem. Znowu znajoma mowila ze z mezem sobie sprobowali tak zrobic to straszna sila to byla i nieprzyjemne uczucie. Ja corece jak robilam starszej to pytalam jej czy boli to mowila ze niby nie ale ona ma 4 lata juz to ten nosek tez większy. Tym recznym robilam pozniej i tak nie wyszlo pomimo zatkania dziurki i spryskania wczesniej woda morska. Ale jak ciagne to cos tam bulgota. Moze ruzszy w koncu.

wysłane z Tapatalka
 
reklama
oo czyli jest nadzieja z ta antykoncepcja :D

moja tez placze jak zgubi smoka ale nie wypluwa go raczej jak przysypia jej wypada i smutek bo nie ma czego ciumkac, jak cycek jest smoczkiem podobna sytuacja tylko cycka zaraz lapie spowrotem a jak smok wypadnie to juz pograne potrzebny rodzic zeby podac i stad awantura przynajmniej ja to tak widze, glownie to wypada i spi dalej jednak
 
Do góry