reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Asz ja karmie przez nakladki. Maly tez mnie pogryzl sutki bola niesamowicie. Mam malo pokarmu poki co wiec panie polozne mi go dokarmiaja w szpitalu. Mam nadzieje ze sie rozkreci wszystko. Z tymi nakladkami troche lepiej i raczej nie powinny zaburzac laktacji. Tak mi sie wydaje bo same polozne polecily mi zeby je kupic
 
reklama
ja chyba mam kryzys jestem tak zmeczona i wsciekla, ze najchetniej wyszlabym z domu i kogos pobila albo strzelila sobie w leb, masakra oby jutro bylo lepiej..
 
A ja położyłam mała po poludniu i spałyśmy 3godziny:) wstałam taka szczęśliwa tego mi trzebabylo. Mąż zrobił obiadek, potem pojechaliśmy na lody :)
A dlaczego nie można obcinać paznokci jak są długie??
 
drze non stop chyba ze ma cycka w buzi od 6 rano, nawet na sekunde nie dala sie odlozyc, nawet przy podniesieniu do odbijania jest ryk, ledwo na 10min zniknelam zeby prysznic wziac.. co godzine zmieniam jej cycka juz myslalam, ze moze pokarmu za malo ale wkladki laktacyjne mokre wiec to nie to, od cycka odrywa sie krzyknac pare razy i zaraz jest kupa juz nie wiem jak jej pomoc
 
Może odciągaj i dawaj w butli aby trochę zapominala o cycku i jak przykladasz do piersi to zamieniaj na smoczek ja tak robiłam i się go nauczył. Wiem wiem że smoczek beee ale przy drugim dziecku już mam inne podejście ;-)

Ja młodemu już w szpitalu obgryzlam paznokcie bo nie miałam nożyczek hehe a w domu już tez obcinalam bo długie i się drapie.
 
no juz jestem bliska zlamania sie jesli chodzi o smoczek, chcialam dotrwac do skonczonego miesiaca, juz skrocilam do 3 tyg czyli do konca sierpnia chociaz ale nie wiem czy wytrzymam do tej srody, z laktatorem mi nie szlo ale jutro sie przeprosze z nim i cos pokombinuje zeby odciagnac

niunia tak sie wlasnie zastanawialam znalazlam w rossmannie taka co od 2tyg zycia mozna podawac tylko sie troche boje bo niby przy kp sie nie dopaja, zwariowac mozna tyle wytycznych
 
reklama
Do góry