reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Lekko czerwone jest.. Dzwoniłam do położnej, jutro przyjedzie i zobaczy, ale mam obserwować czy sie nie pogarsza i sprawdzać gorączkę czy się nie pojawi... Ja już spanikowana. Nie jest to duże ale jest...
 
Papercut, ja też spałam czasem ze starszą córką i było ok. Dzisiaj już z synkiem, bo inaczej byłaby trzecia doba bez snu, a tak to chociaż na chwilę pospałam. Ostatnio czytał, że większość ssaków śpi z potomstwem, tylko ludzie sobie wymyślili łóżeczka, także wiesz. Wiem, że Hafija.pl pisała o wspólnym spaniu i śmierci łóżeczkowej, ale nie pamiętam co.

Czy któraś karmi przez nakładki? Zaburza to jakoś laktację? Synek niprawidłowo pierś łapie i mnie pogryzł do krwi. Nakładki mnie dzisiaj ratują, wcześniej nie korzystałam. Chyba jutro zadzwonię i umówię się do poradni laktacyjnej.
 
czytalam to u hafiji wlasnie, ze lepsze lozko niz fotel, materac mam twardy, przescieradlo naciagniete poduszki itp pozabierane mam nadzieje, ze krzywda sie jej nie stanie
 
Jak się karmienia unormują, będzie łatwiej, będzie rytm. Ja notuję, o której jemy i za dwa, trzy tygodnie już pewnie stałe pory będą mniej więcej. No, poza kryzysami laktacyjnymi, hahaha ;)
 
Kiedy pierwsze obcinanie paznokci? Mój ma takie długie, że się nimi zadrapuje, a upał jest, więc łapek nie chce zakładać.
 
reklama
Do góry