reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Tyle już Was rozpakowanych, ale zazdroszczę :) pewnie ostatnia.zostanę :| a tu już rozmowy o karmieniu i kupkach :D
Papercut jutro Twój wielki dzień :D
Latika gratulacje! Teraz szybko dojdziesz do siebie, zobaczysz ;)

U mnie chyba zero oznak porodu...miednica boli jak zwykle...skurczy brak...za tydzień mam wizytę i mam nadzieję że będzie już chociaż szyjka skrócona a najlepiej jakieś rozwarcie :D
 
reklama
na ip zapisywaly mi sie skurcze, ktorych nie czulam a teraz od godziny ponad co 5-6 minut boli mnie tak brzuch, ze mam ochote sie zabic jakby mnie rozrywalo od srodka a ktg nic nie pokazuje to jakis koszmar nie pospie sobie chyba dzisiaj
 
Hej dziewczyny o 1:30 trafilam na IP bo od 23 czulam skurcze co 10 min pobadali mnie i jestem po ktg rozwarcie nadal na ok 2.5 cm czyli nic sie nie zmieniło od ostatniej wizyty skurcze wychodzily takie na 60-70% teraz mnie odpieli i polozyli na sali i czekamy az zacznie sie cos dziac
 
Czy po cc boli jeszcze któraś z Was brzuch? Mnie boli brzuch i najbardziej czuje taki bol z prawej strony. Martwie sie tym nie wiem czy to normalne. Mialam sciagany szew to niby na usg w porzadku.

wysłane z Tapatalka
 
U mnie dzisiaj termin wypada ten z usg. Zero zmian, skurczy, czegokolwiek... Tez czuje sie jak skon i chcialabym miec córeczkę przy sobie. Termin wedlug om wypada 17.08. Ale wszystko potrafi sie zmienić w jeden dzień, wiec trzeba byc dobrej myśli i tego wszystkie sie trzymajmy.
Peper - trzymamy kciuki i przesylam pozytywne fluidy.
Milego dnia dla wszystkich:)
 
Czy po cc boli jeszcze któraś z Was brzuch? Mnie boli brzuch i najbardziej czuje taki bol z prawej strony. Martwie sie tym nie wiem czy to normalne. Mialam sciagany szew to niby na usg w porzadku.

wysłane z Tapatalka

Ja jestem 8 dni po cc, też mnie pobolewa jeszcze z prawej strony, czasem szczypie. A jak jest z krwawieniem po cc? bo u mnie już od dwoch dni spokój. I wreszcie mogę położyć się na boku, bo wcześniej czułam ból i dyskomfort.

To już jest wątek zamknięty? Coś pominęłam?
Tak jest już od dłuższego czasu, pare dziewczyn stąd sobie założyło. Swoją drogą ciekawe jak tam u nich rozpoakowywanie :)

Papercut- powodzenia dziś ! :)

agata320 - u nas na zaczerwienioną pupę pomógł purlean,
 
Mnie na koniec dopadła huśtawka nastrojów beczę jak głupia bez powodu nie wiem jak dotrwam do końca a jak ktoś zapyta mnie czy coś się dzieje to po prostu ukatrupie i tyle w razie czego powiem że w afekcie
Gratuluje wszystkim rozpakowanym i trzymam kciuki za te co w dwupaku
 
Mnie na koniec dopadła huśtawka nastrojów beczę jak głupia bez powodu nie wiem jak dotrwam do końca a jak ktoś zapyta mnie czy coś się dzieje to po prostu ukatrupie i tyle w razie czego powiem że w afekcie
Gratuluje wszystkim rozpakowanym i trzymam kciuki za te co w dwupaku
Ja tez mam straszna hustawke, i becze :/ i juz mnie sama to denerwuje i meczy. Maz lata po zakupy pyta sie co sie dzieje a ja po prostu wszystko na raz. Strach przed porodem i boje sie ze sama sie nie zacznie. Juz nie chce czekac. Pogoda do bani nie chce mi sie nic..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oh też to mam.. Męczy okropnie. Całą noc nie mogłam spać z bólu dziąseł. Ogromny stres przed jutrzejszym usg. Wykonczymy się dziewczyny [emoji22]

[emoji173]
 
Do góry