reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka glowa do góry juz niedlugo bedziesz tulic swojego synka :-) a ja musze czekac i nie wiem kiedy
Dziewczyny lepiej niech mezowie kupia laktator niz macie dostac zapalenia albo przestojow szkoda waszego zdrowia :-) ale pamietajcie nie sciagamy nigdy do konca tylko do momentu jak nam ulzy:-)
Moj humorek dzis lepszy mam nadzieje ze nikt mi go dzis nie popsuje :-) milego dnia i czekam na szczesliwe wiesci
 
reklama
Będę tulic ;)

No byłam ale na chwilkę , pokiwalam się I zostałam wysciskana :) ozywoscie każdy chciał dotknąć brzucha i byłam dzielna - dałam. Mój przyjaciel jak się dowiedział o cc to już urlop chce brać żeby w szpitalu być. Teściowa tez nagle się obudziła. Jezusmariaboze.

A wesele piękne. Panna młoda to nasza koleżanka, jest mulatka i wyszła za Ugandyjczyka, jak oni pięknie wyglądali! Kobiety na weselu jak żywcem z filmu wyciągnięte. Cudowne suknie i te ruchy na parkiecie! Mój mąż tylko stał i się gapil :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi sie wydaje, ze najgorsza bedzie noc przed cc bo nie dosc, ze to juz zaraz to jeszcze bez wsparcia sama w szpitalu, sto razy bardziej wolalabym sie o 6 rano zglosic np a nie dzien wczesniej, no chora jestem jak o tym mysle juz nie odliczam do czwartku, ze coreczke bede miec tylko do srody, ze do tego nieszczesnego szpitala ide.. mamakulcia a ty juz jutro dawaj znac koniecznie jak tam dajesz rade psychicznie i fizycznie!
 
Dzięki kochane za wsparcie. Płytki krwi rosną ale powoli. Jak się okazało lekarka która mi mówiła że do niedzieli antybiotyk a w poniedziałek wyjście to ordynatorka. A dziś jedna mi gada ze będę tak długo aż się unormuja. I kogo słuchac? Ja już mam naprawdę dość. A jeszcze sama na oddziale zostałam :-(
 
Witam dziewczyny trzymajcie się.
Magda mam nadzieje że wszystko się szybko unormuje.
Sierpniówka ja mam to samo skurcze ciągle a do porodu nie widzę perspektyw :(

Jeśli chodzi o laktator ja mam elektryczny jeśli zamierzacie dł karmić to polecam a jak przez pół roku to chyba nie ma co ręczny wystarczy.
Mamakulka super że się odprężyłaś troszkę a koleżance gratuluję !
 
Agata320 jak można tak powiedzieć kobiecie po porodzie? No trafia mnie jak słyszę coś takiego!!! Właśnie przez takie frańce kobiety zniechęcają się do kp bo potrzebują wsparcia i pomocy a nie ze od razu podadzą mm bo tak im łatwiej. Ja tutaj mam ogromne wsparcie doradców laktacyjnych ciągle mówią jak wiele robimy dla naszych dzieci i jakieś jesteśmy wspaniałe. Dostajemy kwiaty i czekoladki (!!!) za naszą ciężka prace jaką jest kp, są do dyspozycji 24/7 i służą pomocą. Coś niesamowitego!
Magdalena jeszcze 2 dni. Ja tez odliczam do poniedziałku bo my po 2 miesiącach w szpitalu tez idziemy do domku!!! Jest jakiś we mnie strach żeby my się nic nie stało (juz 3 razy musiałam mu udzielić pierwszej pomocy bo się zakrztusil) ale wierze ze damy radę i nie mogę się doczekać aż go zabiorę do domku :-)
Co do laktatora to ja bez bym nie dała rady. Uratował mi życie parę razy. Z tym ze mi pożyczył szpital ale niedługo musze oddać i będę kupować dla siebie. Ja używam mendela. Warto mieć butelki z tej samej firmy co laktator bo od razu można odciągnąć, zakręcić smoka i dać dziecku



Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
agata - o rany, co za baba.... :sad::sad: jak tam można potraktować kobietę.

aniolkowa - to super, ze już w końcu maleństwo bedzie w domu.

Ja mam laktator elektryczno-ręczny medela, który kupiłam w 1 ciąży, ale szczerze mówiąc wogóle mi się nie przydał. za pierwszym razem tylko powodował mojego doła, bo nic się nie ściągało, więc myślałam, ze nie mam mleka, a jednak dziecko jadło I przybierało ładnie na wadze, więc rzuciłam w kąt ten laktator. z 2 dzieckiem nie miałam żadnych problemów z karmieniem I nie używałam. w ten sposób nastawiłam się bardzo negatywnie na laktatory... jak musiałam gdzies wyjść to wolałam zostawić dziecku na 1 raz mleko modyfikowane I tyle, ale to naprawdę bardzo rzadko w ciągu tego pół roku z jednym I z drugim, może po 2 razy się zdarzyło że była taka potrzeba.
na pewno inaczej jak mama I dziecko są rozłączeni I nie mogą być razem 24h, wtedy lepiej laktatorem ściągać I podawać swoje.
 
Magdalena , jeszcze momencik. Czasem lekarze są okropni. Teraz jak byłam to się ciągle pytałam kiedy wyjdę i była odpowiedź jak urodze :/

Papercut ja się zadomowiłam na oddziale jak byłam teraz te 3 dni wiec się tak nie boje i po cichu liczę na to , że moja ostatnia wspolokatorka jeszcze nie wyszła[emoji14] może się do niej dostane :D ale jadę dopiero na 18 wiec całą niedziela moja i w poniedziałek raniusko juz będę w akcji. Mąż przyjedzie i się będzie działo. A później już tylko wytrzymać te dni w szpitalu i juz :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis meza zagonilam do roboty zeby mi lustro w koncu w lazience zamontowal i pólke u malej w pokoju przewijak zeby byl stabilny. Takze mam wszystko gotowe i spokoj ducha. U mnie brzuch twardnieje ale nie zeby jakies super skurcze. Ale za to małą czuje juz tak nisko ze mam wrazenie ze zaraz wypadnie wiec mam nadzieje ze na dniach najzwyczajniej w swiecie urodze.
Magdalena porod masz za soba dzidzia jakby nie patrzec zdrowa z drobnymi problemami ale juz najgorsze za wami:)
Aniolkowa super ze takie wsparcie macie i ze juz wychodzicie, ty to dopiero biedna sie naczekalas zeby dzidzke do domku zabrac a bedziesz szybciej niz te co nie urodzily tak czy siak:)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agata Moze na lezaco uda sie nakarmic maluszka. Ja tak karmilam w nocy lezalysmy sobie I malutka ssala cyca jak miala ochote fakt ze lezalam z cyckiem na wierzchu ale dyndalo mi to ;) I mowia ze jak karmisz to zeby podtrzymywac reka Od dolu piers bo ponoc jak sie sciska palcami to sie blokuje kanaliki I pokarm tak Nie Leci. Nie Wiem Ile w tym prawdy bo ja nigdy Nie mialam problemu z karmieniem. A Taka babe to wywalilabym za leb z tego oddzialu bo Od tego jest zeby pomogla I Nie denerwuj sie tylko spokojnie wtedy maluszek tez bedzie spokojny.

Mamakulka gdzie twoja pozytywna energia?
Nie stresuj sie bedzie dobrze;)
 
Do góry