reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mi kazali wczoraj wstać wieczorem, ale tylko usiadłam bo tak szczypalo .
Dzisiaj o 17 wyciągnęli dren i za chwilę wstałam i już poszło! po chwili wszystko się naciągnelo i przestało boleć. Wiec pierwsza doba najgorsze a już z górki. Ten dren najbardziej drażnil i przez to bolał.
Oczywiście te które będą mieć drugie Bobo macica boli bardzo przy obkurczaniu.. Dzisiaj cały dzień w bólach przez nią
 
reklama
Dziewczyny czytam Was i rozumiem w 100%, miałam dzisiaj wyjsć, ale mała ma żółtaczkę, zostajemy do niedzieli:-( zabrali mi ja mieli przywozić na karmienie, przywieźli raz, najadła sie w 10min! Bo niby mam pokarm treściwy i cycki mi zaraz eksplodują, odsysalam sobie ręka w husteczki położna mowila ze laktatorów mam nie kupować bo tylko pobudza pokarm i nie wiem co mam robic:-( mam dwa kamienie.. Pozatym mała kicha często i ma zimny nosek i zastanawiam sie czy to normalne? Masakra siedzieć samej w tym szpitalu:-( dziewczyny które nie urodziły, przestroga ze porod moze byc bardzo szybki, wczoraj babka rodziła 4dziecko, jak przyjechała miała pełne rozwarcie a skurcze tylko pół godziny i zastanawiali sie czy dojada na porodówkę, dzisiaj kobietka 38tyd przyjechała z rozwarciem 8cm, skurcze miała godzinę i zaraz urodzila;-o do mmega szybkie te porody! Ale jest tez jedna która chodzi ze skurczami od rana tak jak ja i porodu nie widać.. Każda z nas
ma inaczej;-)
 
Nie martwcie sie dzieciaczkami moja mala po porodzie ciagle sie dlawila albo potrafila zwymiotowac I okazalo sie ze ma sporo wod plodowych, pilnowalam ciagle bo balam sie ze sie zadlawi.
A co do kichania to normalne moja do tej pory kicha co chwile I nosek zimny miala I lapki ale jak przy cycu siedziala to byla cieplutka :)
W ogole to uwielbiamy sie tulic, pieszczoch z niej a najwazniejsze ze synek juz troche odpuszcza;) Wkoncu juz tydz jestem w domu a moja dziewczynka skonczyla dzisiaj 2 tygodnie:)
 
Hej, pojechałam dzisiaj na IP bo miałam brzuch twardy jak kamień od wczoraj. Zrobili mi ktg i okazuje sie ze zero skurczy. Przepływy dobre, podobno brak rozwarcia a w poniedziałek miałam niby na 2 cm. Nic podobno nie zapowiada porodu. Cholera, mam juz dosyć, mój lekarz od czerwca mnie straszy ze mogę wcześniej urodzić a tu 3 dni zostały do terminu i NIC. Jestem wściekła [emoji57]!!!
 
No dziewczyny ale przeboje przed i po :-)
Angelika to co mialas rozwarcie i ci zniklo dziwne :-)
Ja za to od wczoraj sie do męża nie odzywam bo jestem na niego zla zostal niecaly tydzien do terminu niby mam rozwarcie i lekie skurcze 10 razy dziennie czyli niewiele a ten gamon nawet sie ze nie spyta jak sie czuje i do tego sobie dzis drinki pije a nie pomysli ze mogę w nocy zacząć rodzić i kto mnie zawiwzie chyba sobie sama pijade wczoraj mialam dola a dzis mega wkurwiona jestem
 
Mamakulka staram się zrozumieć co czujesz, bo całą ciąże nastawiałaś się na sn, a tu musisz się przestawić. Wiesz dobrze, że takie rozwiązanie jest lepsze dla ciebie i dziecka, więc główka do góry kochana, przytulam!!!
azamamew zauważam, że poród dodał ci sił i wzmocnił cię psychicznie, super się czyta takie pozytywne posty
Magdalena to hormony szaleją, a pobyt w szpitalu sprzyja temu szaleństwu. Zyczę aby weekend szybko zleciał, w domu będzie lepiej.
Mayumi och te hormony.... trzymam kciuki za szybkie ustabilizowanie laktacji i równowagę psychiczną
polcia ja biorę ciepłe kąpiele, bo takie lubię :) Ostatnimi czasy mam codziennie od około 16 do późnych godzin nocnych bolesne skurcze i kąpiele nic nie zmieniają w tej kwestii. Skurcze jak były tak są :) Zaś po samej kąpieli to dłuższy czas brzuch jak kamień, bo jednak wyjście z wanny i wytarcie ciała ręcznikiem to ogromny wysiłek :)
babina dużo sił dla ciebie i kciuki za Maluszka zaciśnięte
agata320 ja bym chyba wzięła laktator i odciągała dosłownie po kilka kropli, bo zastoje ci się porobią i zapalenia dostaniesz....
beata ale ten czas szybko płynie
Angelikaa głowa do góry, może jutro już urodzisz....
 
Agata - Ja też uważam że lepiej odciągnąć pokarm niż dostać zapalenia piersi. To straszny ból potem ciężko ściągnąć dostaje się gorączki. Jeśli teraz Cię bolą a nie masz laktatora to po prostu idź pod prysznic i ciepłą woda polewaj albo nalej do ciepłej butelki albo nasącz pieluchę i zrób okłady mleko samo zacznie Ci lecieć i będzie Ci lżej.
Dominika - ja mam z teściową dobre relacje bo nie dyskutuje ona jest dobrą kobietą ale jakby zatrzymała się w czasie jest nieszkodliwa ja nie dyskutuje a ona mi się nie wtrąca w nic. A co do nocy to mam identycznie jak Ty i zastanawiałam się już nawet czy ja nie za bardzo na boku ale na brzuchu leże ale teraz już nie panikuje.

Angelika- ja jak byłam z córą na porodówce to mi stwierdzili brak rozwarcia dali mi balonik on w mik zrobił rozwarcie badali i powiedzieli że jest 7 cm-8cm przyszła inna babka i stwierdziła że się zmniejszyło po czym stojąca obok mówi pokarz i ona stwierdziła że nadal jest takie tylko dziecko nie ustawione. Każdy lekarz to opinia a ja czułam się jak worek nienawidziłam tych badań
Basia - to mnie zmartwiłaś z tym bólem no cóż będzie trzeba zacisnąć zęby

Ja mam cały czas skurcze a rozwarcia zero dziecko gdzieś pod żebrami i jak skurcz to ból straszny ale o zrobić jak szyjka uparta
 
Angelika niezle Chyba cos Zle Lekarz cie zbadal Jak bylo rozwarcie I go Nie Ma Teraz :)

Niunia Nie przejmuj Sie mezem:/ czasem trzeba odpuscic bo Szkoda Zycia Na Nich. Ja czasami to swojego wydaje mi Sie ze bym z domu wyrzucila. Nie chce Mi Sie wogole odzywiac ale Jak juz mi puszcza nerwy to wtedy Leci Wszystko Ci mialam
Wczesniej Na mysli.

Babina jestesmy z Toba I Na pewno z malenstwem Bedzie wsystko dobrze.:) musi byc [emoji2]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny które urodziłyście, nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę. Wiem ze problemy z karmieniem, chodzeniem itd ale macie juz swoje maleństwa przy sobie, wiecie ze sie urodziły całe i zdrowe, a u Was jeszcze pare dni i ból przejdzie, opanujecie swoje maleństwa, hormony odpuszcza.
Niunia tak kurna ze niby mi znikło rozwarcie. No normalnie juz nie wiem komu wierzyć, chyba mój lekarz mnie okłamuje [emoji57]. Juz klnę jak nie wiem, nie radzę sobie z hormonami i z tym brzuchem wielkim, chce urodzić !!! A co chodzi o męża to ja bym swojego zarąbała chyba jakby mi teraz zaczął pić. Teraz musi być w pełnej gotowości !!!
 
Do góry