reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Niezle Tu Sie dzieje :) tyle czytania :)

Dziewczyny Jednak malutkie ciuszki wam Sie Nie przydadza Jak tu takie chlopcy wyjda :)

Agata Nic Sie nie martw poczatki zawsze sa ciezkie, Ja pamietam Jak wstawalam w nocy w glowa w futryne walilam
Bo bylam
Taka zmeczona wstawaniem
Do dziecka.ale szybko organizm Sie przyzwyczail.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie, bo ta miednica w sumie już 4 dzień mnie boli a dziś dodatkowo ćmi mnie w podbrzuszu jak na okres no i mam troche więcej wydzieliny niż zwykle choć wygląda ok (kremowa przezroczysta lub biała) to ćmienie to normalne na tym etapie?
 
Dziewczyny mam pytanie, bo ta miednica w sumie już 4 dzień mnie boli a dziś dodatkowo ćmi mnie w podbrzuszu jak na okres no i mam troche więcej wydzieliny niż zwykle choć wygląda ok (kremowa przezroczysta lub biała) to ćmienie to normalne na tym etapie?

dziś mówiłam o tym ginowi i mówił, że to normalne, a mam w 100% identyczne objawy jak ty.
Anpio serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!! :)
 
Dziewczyny patrzę, że tyle z Was ma cesarke do tego zapytałam kobiet które rodziły tutaj co uważają. Nie myślałam wcześniej o powikłaniach po porodzie naturalnym i wcześniej się tego nie bałam. Nagle teraz trochę jestem przerażona zwłaszcza, że podobno tutaj nie pomagają.. Jedna rodziła 40 h i nie nacieli jej nawet.. Jedna pękła az do krocza..zaczęłam być dziewczyny przerażona!!!

[emoji173]
 
Sierpniówka spokojnie, nie warto się nakręcać ;) co człowiek do opinia a i tak często jest zupełnie inaczej niż się nastawimy. Jak patrzyłam na gdzierodzic.pl swój szpital to wychodzi na to że 53% porodów to cesarki :O ciekawa jestem jak u mnie będzie. Myślę że będą mieli opory bo mam od pępka do spojenia łonowego grubą bliznę po wylanym wyrostku a w chirurgii zakazane jest robienie liter ,,T" jeśli chodzi o blizny...;/
 
sierpniówka ja pękłam mocno (pisałam tu kiedyś) i było długo i hardcorowo ;) ale mimo to nie chciałabym cc, bo mnie to przeraża, boje się po prostu tak dużej ingerencji jaką jest cc.
Nie jestem masochostką, po prostu tłumaczę sobie to tak, że kobiety od wieków rodzą dzieci, dawniej bez szpitali i jakiegokolwiek zaplecza medycznego i gatunek ludzki przetrwał :) Dlatego bardzo się cieszę, że moja córeczka będzie wagowo mniejsza od brata i mam zielone światło na poród sn. Czym innym są oczywiście wskazania ze względu na bezpieczeństwo matki czy dziecka.
A strach związany z porodem pod koniec ciąży się wzmaga i to normalne uczucie. Co do powikłań to mogą pojawić się zawsze, bez względu na rodzaj porodu, a dyskusja na temat co jest lepsze nie ma większego sensu. Przebiegu porodu nie da się przewidzieć, bądź dobrej myśli, nie zadręczaj się.
 
Jaspis no tak masz rację, podniosło mnie to na duchu, a raczej ustawilo do pionu! [emoji3] dziękuję, zdecydowałam już dawno, że poród naturalny więc nie mogę się zadreczac i zastanawiać.. [emoji1]

[emoji173]
 
Chyba zaraz się przekręcę, naciągnięte więzadła z którymi byłam w szpitalu znów dają o sobie znać tylko ból jest mocniejszy. Czyli czekają mnie co najmniej 3 dni leżenia i ból przy jakiekolwiek ruchu, zmianie pozycji, wstawaniu :'( najgorsze że na to cholerstwo nospa nie pomaga a zastrzyki w szpitalu też nie przynosiły ulgi.
 
reklama
Do góry