reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mi synek wlasnie pobudkę zrobil przed chwila. Az dziwne bo ostatnio spi do 8. Przyzwyczaja mamusie do wstawania;)
Wiecie co, bylam wczoraj z synkiem na placu zabaw. Byl jakis tatuś z córeczka 3 miesieczna w wózku. Moj syn az piszczal do mnie: Mamo, chodź cos Ci pokaze! I prowadzi mnie do tej dzidzi. Stoi z wielkim uśmiechem nad wózkiem i glaszcze dziewczynke po brzuszku dumny z siebie (oczywiście za zgoda taty malej pociechy) ;) Az mi sie tak ciepło na serduchu zrobilo... Troche mniej zaczelam sie obawiać jak to będzie gdy Malutka pojawi się na świecie:)
Pepercute świetnie, ze za kilka chwil praktycznie bedzie dzidziuś przy Tobie. W sumie przy każdej z nas, ale nie wszystkie "znamy dzień i godzinę", wiec masz przewagę:)
A i zowu bym zapomniala: czy mogę prosić namiary na maila?
Milego dnia dla wszystkich:)
 
reklama
Nieprzespana noc za nami, jaka ja zmęczona jestem:-( mała w dzien słodko spała a w nocy nie mogła sie do piersi przystawić, sie męczyłam i za cholerę nie chciała złapać, położna mowila ze mam za duże brodawki;-o dzisiaj była pierwsza kąpiel, mała dostała uczulenie od rzeczy ze szpitala a w swoje nie mozna ubrać;-( co za głupota! Była na badaniu słuchu i wszystko dobrze;-) dziewczyny to co mówią o tym spaniu na zapas w ciazy to prawda! Ja nie wierzylam Basia lepiej dla Ciebie i dla dzidziusia chyba ta cesarka, e tym stresie porod moze byc trauma:-( dzidziuś najważniejszy ja posłuchała bym położnej;-)
 
Dzień dobry :-) dzis nocka nawet nie byla zla:-) 3 razy wsyawalam na siusiu ale udawalo mi sie odrazu zasnąć troche sie zmartwilam bo od rana i na wieczor ostatnio Kubuś szalsl w brzuszku a teraz ledwo smyrniecia czulam woec sobie posluchalam serduszka a ono bije jak dzwon :-) wiec sie uspokoilam milego dnia kobietki i trzymam kciuki za dzisiejsze cc wizyty i niespodzianki
 
dzien dobry. w koncu i mnie wlaczyl sie syndrom wicia gniazda. moze dlatego ze maz wrocil a moze dlatego ze coraz czescie mam te bole "miesiaczkowe" i sie troche wystrachalam. od rana mam ogrom energii wiec trzenlba wykorzystac. maz posprzata lazienke wiec troche mi odejdzie. pozdrawiam was serdecznie i uciekam na plac boju ;)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja dzisiaj zaszalalam! spalam 23-00 siku 00-4 siku 5-7 siku 7-10 jakby mnie moj nie obudzil to bym dalej spala :D brzuch mnie strasznie rozbolal az mi sie niedobrze zrobilo ale wzielam buscopan i przeszlo wiec to nie to :)
 
reklama
Do góry