reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Lezyny sobie ogladamy tv balkon otwarty. Kątem oka widze jaki duzy ptak leci a to boooooocian!!! miedzy blokami tuz obok balkonu az usiadlam. Mowie do m ze to znak! a jak sie zacznie!! Hehe

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polcia moze ten bocian zwiastuje ze będziesz nastpena;) Beata soczki zabrali, lepiej zeby mała nie miała problemów z brzuchem i tak przez ta prawa pierś mam juz problem:-(
 
Jutro decyzja ... Była położna która miała u mnie być przy porodzie. Mówiła że na moim miejscu wybrała by cc ponieważ strasznie jestem wystraszona i ogólnie dla dziecka lepiej jak tamten ni stanął usg robili i 3800 kg. Dość dużo wód plodowych. Ja jestem przerażona i cc i naturalnym...nie wiem co mam zrobić aby było dobrze... Wogole się nie cieszę że będę mieć dziecko bo tak się boję tego porodu . . Aż z nerwów miałam dziś arytmie... Bardzo mi źle.
 
Jedne mamy problem z porodem drugie juz mala z dzieciaczkami lekko nie jest. Agata moze z ta piersia bd lepiej z czasem a jak nie to jakos nauczysz sobie radzic z jedna na pewno:)
Basia no ciezka decyzja tez bym nie umiala wybrac i w ogole mysl o porodzie przerasta moja psychike wiec o tym nie mysle i wsumie dobrze ze nie musze wybierac nie mam takiej mozliwosci. A ty przez to ze musisz wybrac myslisz i sie nakrecasz. Kazda musi przez to przejsc damy rade musimy. Moze lepiej sugerowac sie tym co polozna radzi.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ech takie przemyślenia mnie dziś dopadły ponieważ moja córa dziś (3.08) skończyła 18lat,
tak sobie myślę że jak Adaś będzie wchodził w pełnoletność będę przed 60-tką, trochę przerażające :p
ale pocieszające jest to, że nie wyglądam ponoć na swój wiek (39lat) mam dobre geny po mamuśce hihi
 
basia postaraj sie tak nie denerwowac tym wszystkim.. jak polozna mowi, ze lepiej cc to ja bym cc wziela

aniab to bedziesz ryczaca 60, dobre geny to podstawa :D

boze za tydzien bede mama nie dociera to do mnie jeszcze, obudzilam sie przenioslam na kanape i tak sobie usiluje wyobrazic jak to bedzie, jak mala zamiast rozpychajacym sie w brzuchu plodem bedzie krzyczacym noworodkiem i powoli zaczynam sie bac :D
 
reklama
Wy dziewczyny to spać chyba nie możecie, zwłaszcza Ty papercut :D

Basiu jesli tak bardzo obawiasz się porodu, to może faktycznie lepiej posłuchać położnej i zdecydować się na cc. Dadzą Ci coś na uspokojenie a potem spokojnie wyjmą z Ciebie dzidziusia ;) pierwsze wrażenie z blizną będzie nieprzyjemne ale z dnia na dzień będzie o wiele lepiej :)

Do mnie nadal nie dociera że w brzuchu mam mini człowieka :D
 
Do góry