reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Coraz więcej rozpakowanych, coraz więcej zaplanowanych cesarek. Kurczę niedługo będzie przewaga rozpakowanych nad dwupakami;)
Mamkulka - jakas komedia w tym Twoim szpitalu, nie ma to jak pytać pacjentkę ile jej dziecko wazy, jakby miała usg w oczach...
U mnie dzisiaj pogoda super, cieplo w sam raz, mogłam za synem śmigać na plac zabaw. Jakis przyplyw energii ostatnio mam.
 
reklama
tez sie gubie jak cos powalilam w poscie wizytowym to wolajcie bo zakrecona jestem :D

ja dzisiaj caly dzien na nogach, najpierw moskitery montowalismy bo kupa robactwa wlazi do domu i gryzie a to nie taka prosta operacja bo na zewnetrznych kratach montowalismy a teraz remont podworka zeby wozkiem sie dalo przyjechac :D juz sama nie wiem czy sie poce czy wody leca haha tylko wlatuje do domu paskami sprawdzam :D
 
Mayumi u mnie też kiepsko z humorem. Chciałam już do domu z mężem i małym a tu okazuje się że do poniedziałku chyba zostaniemy a raczej na pewno przez tą infekcje. Wczoraj ja beczałam a i dziś smutno jakoś jak mąż poszedł :-(
 
Magdalena T rozumiem twoj bol :( ale pomysł sobie ze u takich małych dzieci wszystko zmienia sie każdego dnia i moze wcale do poniedziałku nie bedziecie siedziec. Moze wszystko sie poprawi i wypuszcza was na weekend :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
mamakulka spokojnie! co do cewnikowania ja mialam po wypadku i to jest nieprzyjemne tzn wkladanie i wyjmowanie, sama obecnosc cewnika do przezycia tylko mi np ecoli wtloczyli do drog moczowych rok sie pozniej leczylam jak nie lepiej az do nerek mi doszla infekcja ale to liczymy, ze zadnej z nas sie nie przyplacze ;) ja sie boje mega bolu glowy bo to zle znosze ale tez mozna miec nadzieje, ze ominie trzeba tylko glowa nie ruszac na poczatku po znieczuleniu
 
reklama
Chciałabym ale pani doktor twierdzi że 7 dni antybiotyku. Dobrze że będzie pod kontrolą itp bo jego zdrowie najważniejsze ale mimo wszystko jakoś kiepsko z humorem u mnie
.
 
Do góry