reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
plcia mi rano dretwieja palce ale to z racji ze ja na rece leze i moze tal krew nie dochodzi tak jak trzeba przynajmniej ja sobie to tak tlumacze:-) mnie dzis czeka ogarniecie kuchni i lazienki i pranie :-) ale naszczescie pogoda sprzyja bo nie ma mega upalow i jakos mozna sie poruszac:-)
 
No wlasnie u nas tez pogoda sprzyja jest przyjemnie dlatego biore sie za sprzatanie duzo tego nie jest.
No mi tez ogolbie w trakcie dnia przechodzi jak dzialam i robie cos ale wieczerem jak chwile poleze to zdarza sie ze znowu cos mnie w ramieniu zaboli albo zdretwieje. Przed ciaza w ogole tak nie mialam ze po chwili i mrowki. Widocznie w ciazy rozne dziwaczne rzeczy heh

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polcia moze malenstwo uciska jakis nerw jak sie nie ruszasz albo poprostu taki twój urok koncowki ciazy ale jeszcze troszke i juz mina nam te wszystkie dolegliwosci za to beda inne
 
Polcia ja tak mam ,ale to chyba jak gdzies zle spie i budze sie ze zdrwtwiala reka lub wogole bez czucia. Ale nie ze boli. Moze to ze stawami problemy lub od kregoslupa?

wysłane z Tapatalka
 
Dochodzę do siebie. Wykapalam sie, chociaz prawie zemdlałam bo trochę wysiłek to jest. Macica boli jak cholera jak mała pije z piersi. Z lewej super ciągnie, niestety mamy problem z prawa;-/ ja cierpne i za bardzo nie wiem jak jej mam podać brodawkę. Dużo śpi jak narazie, ja po tym porodzie strasznie głodna. Dziewczyny można pic soki z Tymbarka pomarańczowe, porzeczkowe jak karmie bo mi przynieśli i nie wiem, a mam na nie ochotę?;) trzymam za Was kciuki dziewczyny, juz mało co Wam zostało!
 
Polcia zespół ciesni , poczytaj sobie.

Ja nie pisze bo jestem wkurwiona. Nic się nie rusza a mnie trzymają. Żeby jeszcze robili coś konkretnego. Ktg samego tętna dziecka i tyle wiec sensu nie widzę. Pytali mnie już setkę razy ile dziecko waży a skąd ja mogę wiedzieć jak miałam mieć dziś usg pomiarowe? Jak chcą wiedzieć to niech mi zrobią do cholery a nie milion pytań. Chce do domu .

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
azamamew, agata cudne córcie, ojej jak zazdroszczę poziom mojej zazdrości sięga już zenitu hehe

Dziewczyny mam wielką ochotę iść na basen kryty z synem, myślicie że to zły pomysł ???
nie jestem jakoś tam podatna na zapalenia, ale wiadomo na koniec nie chciałbym czegoś złapać :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry