reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Aza przynajmniej coś już wiesz... Będzie dobrze, jeszcze trochę.
Ja po ktg dziś pojawiły się skurcze, położna twierdzi że coś z tego się może rozwinąć. Ciekawe czy do wizyty doczekam czy coś się ruszy :p pytała czy czuję te skurcze i czy mój gin dziś ma dyżur....
 
Dobrze wiem na własnej skórze ze to czekanie jest najgorsze. Będzie dobrze mój synek posiedzial też w brzuszku do 37 i 3 potem cc i dziś wychodzimy do domku także myśl pozytywnie A będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Azamamew, super ze jesteś w szpitalu, będziesz miała na bieżąco ktg, wiec gdyby cos to od razu cesarka i dzidzia z Tobą. A w domu byś zwariowała z nerwów. Co to jest tydzień czy dwa w szpitalu w porównaniu do całego życia.
Moniczka, śliczne zdjęcie profilowe [emoji3].
Ja w nocy tez sie budzę co godzinę, dwie. Jeszcze moja córka przebudziła sie ok 3 i nie mogła zasnąć do 5:30. Przyszła do nas do łóżka powierciła sie a pozniej chciała sie bawić [emoji57].
Jutro mam urodziny, chciałabym juz urodzić, to miałabym najlepszy prezent na świecie [emoji6].
Zaraz jedziemy podpisać umowę o pobranie krwi pepowinowej, moi rodzice postanowili nam to zasponsorowac, coś w rodzaju ubezpieczenia dla wnuczki :-).
 
Aza Trzymaj Sie :) Wiem o czujesz Ja tez lezalam w szpitalu w tamtym Roku Na wywolywaniu przez tydzien. A pozniej drugi tydzien z corka z zoltaczka :/ opieka okay ale glowa nie dawalam rady niestety.

Ja Noc przeslalam dzisiaj ladnie bo az Tak Duzo nie wstalam do corki bo maz przyniosl Ja do nas o 1:) wiec spalismy w trojke :)

Co do boli tez takie dziwne pobolewanie Mam brzucha ale Mija. Wiec Pewnie przygotowujemy Sie :)

Dzis znow fala energii mnie ogarnela Wiec dzis wymylam Mamie okna I posprzatalam :) Jak cos robie to nie mysle tyle, bo chcialabym aby Sie juz zaczelo o abym
Byla juz po I tulila zdrowego synka obok siebie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry