reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

bylam w sklepie po mleko teraz mam wrazenie jakby brzuch mial mi odpasc nie wiem czy cokolwiek jeszcze zrobie jestem wykonczona :(

no cud :) mi sie w glowie nie miesci, ze mam w brzuchu noworodka tylko ze jak w jakims filmie sci fi siedzi w bance z plynem podlaczony brzuchem rurka :D
 
reklama
Powiem Wam że samej mi trudno uwierzyć że we mnie jest mały człowieczek:p
Sąsiedzi nad moją głową wymieniają wszystkie okna i jeszcze rolety zakładają
...szału zaraz od hałasu dostanę!

Aha i jeszcze raz dzięki za e-mail :-)
 
A u mnie mega hałas od poniedziałku bo cały czas latają helikoptery. Mieszkam blisko lotniska na którym bazuja na czas SDM wojsko i pogotowie. Zwariować idzie.
 
U mnie tez halasy od rana bo robią parking. Na dodatek smierdzi albo asfaltem albo obok sasiadka staruszka gotuje pozniej nie ma kto smieci jej wyniesc masakra. Bywaja tam u niej raz w tygodniu ale tak to po prostu smrud..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
paper ja za to wolałabym byc na prawdziwym zwolnieniu i nie
miec nic na głowie.. Myślec o dziecku a nie o przelewach i zaległych emailach;-/ dziewczyny ja sie muszę dzisiaj pochwalić, odebrałam klucze do swojego nowego mieszkani:-))) pierwszy raz je widziałam i aż sie chce szybko wyremontować zeby sie wprowadzać! Małe ciasne ale wkoncu własne!;-))))) a co do skurczy to większość juz cos czuje, ciekawe ktorej pierwszej odejdą wody
 
reklama
Dziewczyny to jakaś telepatia akurat wczoraj miałam dyskusję że szwagierka jaki to cud że w nas tworzy się człowiek z wszystkimi narządami i to w 9 miesięcy SZOK[emoji7]
Dzisiaj znowu miałam energię jak te skurcze zelżały i wysprzatalam pół domu, wymyłam szafki w kuchni i odkurzylam 3 pokoje.
Wypłata przyszła na konto i już mnie palce swędzą żeby coś tutaj na Allegro jeszcze zamówić..[emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry