reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Aza moze mała sie jeszcze odwinie, cholera wie co zrobic, bo musieli by Ci podać oxy na rozwiniecie skurczy a jednak to jest 36tyd. Podejrzewam ze w 38 by sie nie zastanawiali.!spokojnie czekaj na dalszy rozwój i nas informuj;-) ja pracuje cała ciąże, do czerwca normalnie 8h teraz jestem w pracy codziennie 2h a ze koniec
miesiąca to nawet więcej, ponieważ to rodzinna firma jestem odpowiedzialna za wiele rzeczy i nie ma mnie kto zastąpić;-/ mysle ze nawet jak mała bedzie na świecie nie bedzie mi dane siedzenie w domu:-( po 2tyd na pewno wrócę do takiego trybu jak teraz. Moze więcej pracy bede robic w domu. Jak nocka dziewczyny? Ja znowu spanikowana, wieczorem dostalam biegunki, miałam kilka skurczy, ale poszłam spac i przeszło;-)
 
reklama
Aza przykro mi. Wiem co czujesz, ja w szpitalu nie daje rady wiec mnie to przeraża co piszesz trochę, ale pociesz się tym, że może wyjdziesz z Tosienka :)

Po porodzie u mnie w szpitalu mąż może ze mną "mieszkac" te 3 doby wiec juz się czuje lepiej.

Ja mam stopę spuchnieta prawa cały czas. Generalnie nic nie pomoga ale nic nie zrobię. Zglaszalam, może chlodzę , masuje itp. A nic nie daje wiec czekam na poród.

Dziewczyny drugi dzień z rzędu obudził mnie bol brzucha. Nie taki jak na miesiączkę ale skurcz taki bolesny dziwny. Do tego wczoraj cały dzień mi brzuch twardnial. Myślicie , że coś kombinuje ten mój brzuch?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
agata podziwiam, ja bym nie dala rady :o ale przynajmniej z obiegu nie wypadniesz i nie bedziesz miala poczucia, ze jedyne co robisz to bycie mama 24/7 troche zazdroszcze tej namiastki normalnego zycia

ja cala noc przespalam tzn jakies 5h w srodku co jest super wynikiem nawet na siku nie wstawalam, moj mnie szturchal ze chrapie to tylko boczek zmienialam i dalej kima :D

mamakulka ciezko stwierdzic ja mam wiecznie twardy i tez mnie potrafil budzic a nic jak widac wiekszego z tego nie wynika ale w sumie kazda inna moze i sie cos rusza :)
 
Aza bądź silna! Czekamy na dalsze wieści i trzymam kciuki. Mamakulka mnie dziś też obudził okropny ból jak na miesiączkę [emoji38] wczoraj miałam zasypiac, a dostałam takiego cholernego bólu w lewym biodrze potem zaczęło mi wszystko cierpnac włącznie z udami az się wystraszylam [emoji32] ale jakoś zasnąłam..

[emoji173]
 
U mnie nocka jak zwykle...kilka razy siusiu z tym że nie śpię już od 4:45. Mąż do pracy a ja pisałam pytania do położnej bo na 9 mam ktg a potem jeszcze z nią spotkanie. A potem postanowiłam poczytać. Chce się z recenzją uporać a książka świetna. Jakby któraś chciała lekki, zabawny kryminał z babską przyjaźnią w tle i macierzyństwem w pigułce i na wesoło to polecam "Trupa na trzepaku" :-)
 
Jestem od wczoraj już w domu, komfort niesamowity, choć powiem wam szczerze, że ten szpital jest bardzo przyjazny ciężarnym, bez porównania z innym w którym rodziłam córkę. Wszyscy mili, życzliwi, pomocni, uśmiechnięci. A oddział położniczy jest jeszcze fajniejszy :)Na odchodnym KTG miałam już skurcz 99 ale to może ze stresu bo szyjka trzyma i na razie nie zanosi się na nic:) Zrobili mi znowu usg z przepływami i wszystko ok, także jak to powiedzieli puszczają mnie z czystym sumieniem.
Podobało mi się również, że zabrali z naszej sali dziewczynę, od razu po usg potwierdzającym poronienie, ja niestety nie miałam takiego komfortu i leżałam z ciężarną, gdzie non stop słuchano serduszka dziecka :/
Poznałam świetne dziewczyny, jedna bidulka tydzień po terminie, zero jakiejkolwiek akcji porodowej, najpierw zrobili jej jakiś test oxy, potem wsadzili cewnik, potem wielka dawka oxytoxyny i nic. Zakończyło się cc. Mam nadzieję, że już tuli swojego synka :)
Aza trzymaj się. Na sali mieliśmy dziewczynę u której podczas pierwszego porodu okazało się, że dziecko jest owinięte czterokrotnie pępowiną wokół szyi i 3 razy wokół brzuszka. W 5 minut zrobili jej cc.
Basia i inne dziewczyny ze skurczami dawajcie znać co u was :)
Jak zobaczyłam maluszki naszych byłych współlokatorek aż łezka w oku zakręciła się i zachciało się mieć swojego przy sobie. Ale za tydzień mniej więcej o tej godzinie Filipek będzie z nami :)
Pozdrawiam.
 
Ahh współczuję, ale niestety niektóre szpitale tak działają.... Zamiast wytłumaczyć dlaczego tak robimy i uspokoić... To tylko.zdawkowo.

Jejku też bym chciała już urodzić... Może i będę niewyspana, ale wrócę do formy...Bo foka już ledwo się toczy ;-)
 
Aza kciukji zaciśnięte, niech tam się dobrze Tobą opiekują :)

Ja nie pracuję :)Pytałam tylko czy Agata pracuje :) Ja na zwolnieniu od maja.

Nocka standard, dużo wstawania i twardnienia ale już się do tego przyzwyczaiłam :) Dziś z synem robimy jagodzianki :) Dobrego dnia dziewczyny!
 
Hej dziewczęta skurcze się wyciszyly nocka w miarę ładnie przespana. Wybudzam się za każdym razem jak chce się przewrócić na drugi bok ale potem znowu kima [emoji3]
Papercut mój m też mówi że strasznie chrapie ale kazałam mu mnie nie budzić bo i tak wystarczająco dużo razy się budzę w nocy więc niech nie tyka bo będzie źle[emoji39][emoji39]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po badaniu, szyjka gładka i 2cm rozwarcia i regularne skurcze, chcą żeby Niunia jeszcze tydzień posiedziala w brzuchu, więc coś mi tam dadzą.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry