reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Hehe też bym udawała, że jestem [emoji1] mnie nikt nie pyta.. dokładnie, druga bliska koleżanka też nagle się nie odzywa, ja ciągle pisze to czasem nawet nie odpisuje. Ja wiem,że można nie mieć czasu ale bez przesady, ja jestem taka, że nawet jak nie mam chwili to wyślę chociaż głupie serduszko ale cóż.. Może bardziej to przeżywam przez hormonki. czasem wydaje mi się, że wszyscy mają mnie gdzieś [emoji15] ale zaraz zjem tosta i się pociesze [emoji1][emoji1]

[emoji173]
 
reklama
Ja po porodzie to ogólnie miałam depreche, zle sie czułam w swoim ciele, przytylam ponad 20kg, a tu jeszcze taka sytuacja. Myślałam ze sie rozbecze...teraz inaczej na to patrzę, pewnie bym się przepchala przed tego kolesia

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
troche sie boje o swoje zdrowie psychiczne jak urodze a bede wygladac dokladnie tak jak teraz tylko zamiast brzucha wypchanego dzieckiem jakis flak mi bedzie odstawal, wlasnie mi to uswiadomilas ;o dobrze, ze jesien idzie kupie sobie luzna parke do ziemi i bede sunac po okolicy z wozkiem jak jakas buka :D
 
Dziewczyny mysle ze 3/4 kilogramow odpada na luzie w pierwszym tygodniu po porodzie

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Mysle nie ma co sie stresowac tym bardziej ze bedzie jezien i zima zeby sie ogarnac:)
Ale jestem dzis padnieta. Nie dosc ze sie nie wyspalam to jeszcze takie atrakcje jak dentysta i ginek. Zaraz trzeba isc hasi:p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
długo się nie odzywałam ale jakoś nie mogę was nadrobić.
ciagle jestem głodna kooooooszmar. najgorsze ze nic mi się nie mieści do brzucha. i przez to że jem po troszeczku to mam wrażenie że zamieszkała w lodówce.
dzisiaj szwagierki i tesciowa zrobiły mi niespodziankę i zabrały mnie na baby shower. generalnie nie jestem jakoś specjalnie za tym ale tu w holandii to jest popularne. było bardzo fajnie. zjedliśmy pogadalysmy a mały Tomek zgarnął prezenty hahahaha :)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z koleżankami tak jest, ja też teraz tak sama, koleżanka jest wtedy jak nie ma co robić to wtedy sama dzwoni. Mnie nikt nigdzie nie przepuszczał mimo, że z brzuchem i dzieckiem nieraz stałam. W poprzedniej ciąży dużo jeździłam autobusem to raz jedyny mnie puścił młody chłopaczek to byłam w szoku nawet.

A po ciąży poprzedniej zeszło mi chyba z 6 kg.. ale brzuch miałam chyba większy na początku po ciąży niż jak byłam w ciąży, zanim macica się obkurczyła. Jednak kg szybko zeszły, a nawet za chyba 2 msc mniej ważyłam niż przed ciążą ;) . Dużo przy dziecku ruchu, a później jak już zaczyna chodzić to jeszcze więcej.
Czasami coś tam poćwiczyłam ( oczywiście nie od razu bo po cięciu byłam) tylko jedno co mi si wydawało, że długo brzuch miałam taki zwisający.. tak nie było widać napięty jak stałam, ale jak się położyłam bokiem. No i cycki.. masakra to niestety mnie chyba najbardziej wkurzało po ciaży po karmieniu były okropne.. Później trochę się poprawiły ale ogólnie nigdy już nie były takie jak wcześniej..

A co do prezentu wydaje mi się, że fajne są pieluchy. Nawet większe. Zawsze się zużyje. :)
 
Do góry