reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Kobietki jesteście nie ocenione... Za nic w świecie nie pomyślałam o tym że materac może śmierdzieć, zaraz wyjmuje :p
Ja po ktg... Niby jest ok. Skórcze zaczynają się pojawiać tzn te przepowiadające.
A co do kolejek to mnie się zdarzy że ktoś przepuści. Kiedyś czekała mnie godzinna kolejka za rurką kokosową to panowie z obsługi zawołali mnie na sam początek... Mile co prawda, ale ja też nie lubię się zbytnio wychylać:p
Też mam nadzieję że po ciąży się jakoś ogarnę...daje sobie rok. Niską samoocenę mam chyba od zawsze :-/
 
Mamakulka przyznam, że ja z ciekawości też chyba bym zobaczyła [emoji1] również zazdroszczę pewności siebie. materac mam w foli i nie wiem czy poscielimy czy mąż to zrobi przed wyjściem ze szpitala. Hermit ile w UK leży się w szpitalu po urodzeniu naturalnie bez komplikacji?

[emoji173]
Kilka godzin, jak urodzisz rano to po południu wychodzisz. Minimalnie do pierwszego siku, bez tego nie wypuszczą ;)
 
Hermit u nas po 4 godzinach niby masz iść do domu czego zupełnie nie rozumiem [emoji32] Moja koleżanka wyszła po 5 godzinach i na następny dzień wracała bo mały dostał zoltaczki. Ja pytałam położnej czy można dłużej powiedziała, że jak to moje pierwsze i jestem przed 30 to nie będzie problemu, upre się i nie wyjdę najwyżej [emoji1][emoji1]

[emoji173]
 
Mnie ostatnio w Rossmanie pani w kasie zawolala z konca baaardzo długiej kolejki :D takze czasami ludzie potrafią sie zachowac
 
Dziś cały dzień mnie głowa boli, a już dawno mnie nie bolała :( Ciężki dzień dzisiaj.

maldob dobrze, że dzidziuś szaleje :)
Mamakulka wybacz, ale rozbawiła mnie twoja historia, chociaż wiem, że dla ciebie śmieszna nie jest i nie zazdroszczę, no ale cóż, stało się. Kiedyś sama będziesz się z tego śmiała, a może nawet bliższy kontakt z tą znajomą złapiesz ;) :D

Angelikaaa ja jak chodzę to mam non stop twardy brzuch i ogromna siła ciążenie ciągnie go w dół, myślę że to normalne na tym etapie.

Ja też boję się porodu sn i wolałabym nie wiedzieć co mnie czeka.... Cc z resztą też się panicznie boję... Ale co zrobić???
 
Mnie raptem 1 raz babka z kolejce przepuscila w biedrze i to chyba tyle... ale jest dobry patent jak kolejka jest dluga ;) tylko trzeba isc do sklepu z kims np. z mezem. Staje on wtedy przed Wami w kolejce i glosno !!! mowi cos w stylu "o prosze, pani w ciazy, niech idzie pani przede mnie slabo pani wyglada itp." Inaczej ludzie odwracaja glowy i tyle, nie ma tematu :/

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kilka godzin, jak urodzisz rano to po południu wychodzisz. Minimalnie do pierwszego siku, bez tego nie wypuszczą ;)

o kurde a u Nas minimum 3dni , a jak dziecko dostaje żółtaczkę to i dłużej ...

A ja mam małe stresy bo moja najstarsza pociecha córa pojechała na Woodstock, aż strach jak wróci
będzie wszystko do prania a i ona sama ciekawe w jakim stanie higienicznym będzie hehe
Na ŚDM też jedzie i kolejny stres będzie, ale już z powodu że tak straszą tymi atakami i mnie to wkurza bo tak jakby podpowiadają tym oszołomom żeby zorganizowali atak :(

Ja też mam jeszcze łóżeczko nie złożone i materac w folii, za waszą poradą materac wyciągnę ,
ale całe łóżeczko pościelę jak wyjdziemy ze szpitala bo u Nas bardzo się kurzy :/
 
reklama
Kurde mnie nikt nigdy nie puścił w kolejce...

Jaspis ja juz się z tego śmieje haha ! Wczoraj miałam dół do Chin i myslslam , że jadę na biegun a dziś juz mi lepiej i śmieje się z tej przygody[emoji14]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry