reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka przyznam, że ja z ciekawości też chyba bym zobaczyła [emoji1] również zazdroszczę pewności siebie. materac mam w foli i nie wiem czy poscielimy czy mąż to zrobi przed wyjściem ze szpitala. Hermit ile w UK leży się w szpitalu po urodzeniu naturalnie bez komplikacji?

[emoji173]
 
reklama
Właściwie to dziwne , że tak Wam pewności siebie brak dziewczyny. Zgrabne jesteście jak nie wiem . Ja najgrubsza z Was a w ogóle mi do głowy nie przyszło żeby się wstydzić swojego ciała. Teraz dopiero mam rozkmine nad tym... ale kurde dalej się nie wstydzę :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
materac mam w foli i nie wiem czy poscielimy czy mąż to zrobi przed wyjściem ze szpitala.
emoji173.png

Ja na twoim miejscu bym chyba rozpakowała z folii. Nie wiem jaki masz materac, ale nawet nowe rzeczy mają czasem specyficzny zapach i warto je troche wcześniej "przewietrzyć".
 
My wyciagnelismy lozeczko i rozlozyli wcześniej. Cale szczęście bo przez pare dni śmierdziało farbą i folią . Materac tak samo. Póki co mam przykryty kocykiem a pokrowiec moze wypiore za tydzień. Wiec radze wyciągnąć z tego worka materac jednak.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Ja jeszcze przed wizyta mam dentyste bo mi plomba wyleciala ja tez mam pecha co do zebow. Robilam tego zeba z 3mce a on dalej plata figle..

Mamakulka tez jestem za tym zeby nie wstydzic sie swojego ciala. Niech facet czuje ze kobieta lubi siebie! Jestem za takimi akcjami[emoji14]tylko ze raczej zdjecia do meza hehe nie kolezanek:p
Mam nadzieje ze po porodzie tez bedziemy czuly sie dobrze same ze soba! Jak zrzucimy te kilogramy oooo to bedzie lżej!

Ja cos mam takie przeczucie ze porod coraz blizej juz organizm sie przygotowuje powoli :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do materaca to tez zdecydowanie bym wypakowala bo potrafi bardzo śmierdzieć przez pierwsze dni...
A teraz z innej beczki. Wiecie musiałam dzisiaj iść na pocztę nadać list. Weszłam a tam po pierwsze duchota na Maksa a po drugie jakies 7 osób przede mną... Głównie mlode osoby. I nikt nie zaproponował, ze mogę bez kolejki stanąć:( każdy popatrzył i szybko wzrok odwracal. A ja ledwo stalam. Chwile czekałam, później nie wytrzymałam i wyszłam. Az plakac mi się chciało. Nie potrafię sama sie upomnieć, a momentami jest juz na prawdę ciężko. Z reszta same wiecie. Ehhh, szkoda gadać.
 
mi dzisiaj materacyk do wozka przyszedl i juz sie wietrzy na dworzu smierdzial przeokrutnie :o wiec polecam wypakowac z folii bo moze niezle dawac ;p

gosiek trzeba sie upominac, jak bylam oddac krew i brzuch mnie bolal to stwierdzilam, ze mam gdzies swoja wrodzona niesmialosc nie bede ryzykowac ze zaraz urodze bo mi glupio poprosic, podeszlam pod same drzwi do 1 osoby i powiedzialam, ze jestem w zaawansowanej ciazy czy moglaby mnie puscic bo sie zle czuje, pani z przemilym usmiechem powiedziala, ze nie ma problemu tobie tez mysle, ze po takim tekscie nikt by nie odmowil
 
Również proponowałabym wyjęcie z folii i wietrzenie bo nowe meble czy przedmioty potrafią ostro śmierdzieć lakierem czy jakimś innym składnikiem.
Mamakulka, masz super podejście do życia, siebie i związku. A ten numer ze zdjęciem the best :p
Po urodzeniu pewnie czasu będzie mniej na pisanie ale postaram się naskrobać coś choć od czasu do czasu:)
Umyłam już prawie wszystkie okna, muszę tylko uprasować i powiesić firanki i mogę zabierać się za generalne porządki. Ogórki chwilowo rozdaję po znajomych bo mi zbrzydły :p
 
reklama
Mammyblue o tym nie pomyślałam, faktycznie wypakuje wcześniej skoro mówicie, że później tak daje [emoji1] mamakulka ja od zawsze mam straszna samoocenę dlatego pewnie tak mam, a teraz to już wgl najchętniej żeby się przykryć cała [emoji1]

[emoji173]
 
Do góry