reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
ja namierzylam wlasnie swoja walizke okazalo sie, ze kolezance pozyczylam, podrzuci mi dzisiaj i zaczynam pakowanie :D
 
Z tego co pamietam to tamtusia miała wcześniej małe rozwarcie ale i tak ogromne zaskoczenie. Na pewno wszystko bedzie w porządku;)
 
Mika ja w poprzedniej ciazy mialam zastoj moczu w nerce i bolalo ze myslalam ze porod sie zaczyna moze u ciebie to to samo.
ja teraz tez jestem na odziale z ciezarnymi i noworodkami i zazdroszcze tym babeczkom ze juz maja swoje maluszki no ale jeszcze troche sie trzeba przemeczyc. 3 x dziennie chodze na porodowke na ktg i kobiety rodzace slysze az mi sie wlos jerzy[emoji14]
happy a to super ze od poczatku razem :)
Happymama a zszedł ci ten zastój po porodzie?
Moja gin zauważyła minimalny zastój w nerce u mojej dzidzi, ale uspokaja, że to zejdzie jak mały się porządnie wysiusia po porodzie..
Mimo wszystko się martwię..
Co do spania my dwie duże kołdry przez całą ciążę bo ja spalam.z jedna między nogami :d

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kurde dziewczyny ja juz noe moge chodzic na lewą noge czy to normalne? Boli mnie strasznie jakbym wrecz cos sobie w nia zrobila mam lekko sine i spuchniete pod palcami ale tylko na lewej nodze..
Nie wiem czy to od ciazy czy uszkodzilam.
Was bola jakos tak ze bardziej noga ktoras?

Nie raz jak zjem to tez nie mam jak sie ulokowac bo taki ucisk na przeponie...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam drętwienie całego lewego uda od jakiegoś 6 miesiąca, gin mówi, że to ucisk na nerw

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O kurcze takiego newsa to się nie spodziewałam! Tamtusia trzymam kciuki jakby co i ja! Będzie dobrze :-)
Ja na wykładzie u położnej o porodzie a tu proszę koleżanka na porodówce ;-) ja dziś chodzę jak kaczka. Między nogami mnie ciągnie... Ogólnie jakaś ociężała i obolała. Obiad zaszykowany już wiec teraz odpoczynek.

Mi też dobry tydzień z haczykiem i ciąża donoszona...
 
reklama
Do góry