reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
tamtusia ale niespodzianke zrobiłaś :) zaglądam a tu takie wieści? Trzymam mocno kciuki! Będzie dobrze :)
Aż chyba spakuje dziś tą torbe do szpitala :p tylko pieluchy i chusteczki wilgotne musze kupić. Dziewczyny zaczyna sie robić gorąco ;) za tydzień już pewnie lawina się zacznie :D
Popieram wątek porodowy z gratulacjami ;)
 
Dzięki Dziewczyny! Jestem na porodowce, skurcze średnio co 3 minuty. Już po lewatywie jestem. Mąż ze mną :-) A związku z tym, ze to 35 tydzień muszę być pod kry cały czas, ale zaraz będę skakać na pileczce. Boję się o małego, ale mam nadzieję, że będzie silny!
 
Tamtusia kochanie :D super , że piszesz takie świeże informacje na bieżąco :** trzymam mocno kciuki! Będzie dobrze , oby poród minął szybko .

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
tamtusia - czyli jednak rodzisz :happy: trzymaj się, wszystko będzie dobrze! mały w 35 tc już jest na pewno silny I duży.
 
reklama
Tamtusia, to już bezpiecznie powinno być. Trzymamy kciuki mocno. Pewnie Ci sprawnie i szybko pójdzie. A coś wcześniej zapowiadało akcję?
 
Do góry