reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja na razie brak rozstępów, ale z synem też miałam pojedyncze w sumie to wyszły na pośladkach..... A brzuch choć wielki to nic jie było i smakowała raz dziennie na noc...

A co kupujesz z apteki?

Dziewczyny co do maści na Sutki od kiedy się powinno smarować?
 
reklama
Paper zaraziłas mnie. Nie umiem spać od 2 dni. Wstaje o 5 bo mi nie wygodnie i idę dosypiac na sofę. Masakra to jest.


Ja tylko proszek kupie. Po co tyle tego :)

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
w koncu ci cos dolega! jest jakas sprawiedliwosc na tym swiecie! zartuje oczywiscie to wstawanie o swicie jest beznadziejne i na dluzsza mete meczace, wspolczuje ale moze to chwilowe jak wczesniej spioszek bylas ;)
 
No wcześniej do 11 potrafiłam a dwa dni z rzędu 5 rano i musze wstać bo szlag mnie trafia w łóżku. Mąż wstał kolo 7 do łazienki to musiał się zdziwić jak mnie zobaczył na kanapie :)

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
nie wiem jak ty ale ja jakbym spala sama to bym w koncu zasnela w lozku znowu ale tak to nie ma opcji strasznie ciezko mi zasnac jako 2, zawadza mi to cialo obok zaraz bym sie powiercila a miejsca nie ma a jak juz wstane siku to bardziej mnie wola duzo miejsca na kanapie niz sie kisic :D
 
Mnie denerwuje to ze z mężem obok mi gorąco jest. Poza tym jego wkurza moja poduszka ciążowa. To jest okropne normalnie ze takie z nas marudy. Po porodzie będziemy się prosić losu o noc z facetem sam na sam:p

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
reklama
No mój narzeka ze nie dość , że dostępu nie ma do mnie ( on straszna przylepa) to jeszcze ta poduszka szelesci[emoji14]

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
Do góry