reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Jak tak was czytam ze wy juz macie wszystko poprane,poprasowane i na dodatek torby spakowane to ja jestem jeszcze w lesie...nie mam kompletnie nic
Jakoś nie mogę się zmoc żeby przegladnac ubranka po starszym braciszku. Jednak pierwsze dziecko bardziej mnie motywowalo do działania. A teraz mam mega lenia

Wczoraj miałam usg, maluszek ma 2700, mój maly smok,heh
Prawdopodobnie bedzie cc. Mam prawo wyboru ze wzgledu na pierwsza cesarke.
A wy jak myslicie. Decydowac sie na cc, czy sn

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie mam doświadczenia w porodach więc sama nie wiem co lepsze. Teoretycznie podobno sn ale jak wiadomo wszystko ma plusy i minusy. Mi mąż cesarke wróży bo mam wąskie biodra :p ale dzieć jest mały póki co więc liczę że będzie ok. Twój do mojego to faktycznie smok :p
 
babina - nie jesteś sama. ja tez jeszcze nic nie mam.
tzn mój wózek ma siositra, więc tylko od niej przyprowadzić, a łóżeczko ma mi bratowa pożyczyć, bo moje ma siositra, ale jeszcze używa.
ja miałam pierwsze cc, a potem rodziłam sn (troche ponad 1,5 roku później) I zdecydowanie wybieram sn. mam nadzieję, ze pójdzie bez komplikacji.
 
Ja się zastanawiam bo jeżeli urodzilabym w terminie 15.08 to mały może mieć 4kg, starszy mial 3750 i skonczylo sie cc, także na samą myśl ze będę przechodzić przez to samo juz mi slabo.
Za 2 tyg zadzwonię do cioci poloznej, to może cos mi doradzi

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj wzielam sie za ubranka, pierwszy etap za mna, znioslam ze strychu i juz padlam, heh masakra
1467363380-1d1mld.jpeg


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie musi to być regułą. z pierwszym miałam cesarkę 1 dzień po terminie (ułożony pośladkowo) I ważył 3800, drugi wywoływany 10 dni po terminie ważył 3600 (pomimo prognoz na usg ok. 4kg).
 
ronaldo to takie miny strzelal jak nam cos wychodzilo albo im akurat nie wyszlo, ze lalam ze smiechu :D typowa ciazowa glupawka

babina a ile temu to cc mialas? faktycznie maluszek nie taki maly :D ale zaszalalas z tymi pudlami ;p

polcia to mozna przestac sie stresowac :D

zazdroszcze jeziorka.. jezu mam juz dosyc kiszenia sie w domu na prawde, wyszlam na hamak do ogrodka to jest tak goraco, ze az mi slabo chyba sie schowam do wanny z chlodna woda, przysiegam to najgorsze wakacje mojego zycia :D na przyszle zamieszkam w namiocie na plazy i nie dam sie wygonic cale 2 miesiace :D
 
reklama
A jak się cieszył po karnych... Tak jakby on coś pokazał na tym boisku :-/ ale miny faktycznie miał niezłe :p
Do mnie dotarły kolejne rzeczki właśnie a czekam jeszcze za paczką z apteki i jeszcze jedną. U mnie ostatnio spadek energii.

Haha mąż nagrał mnie w nocy jak chrapie :p
 
Do góry