reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Hello. A Ja mam dzisiaj zamiar zrobić dżem z czarnej pozeczki bo moje krzaki się uginaja...
dziewczyny u mnie jeszcze Xw tygodnie i mam donoszona ciążę... Z chęcią bym urodziła :-)
 
Ja to kocham mączne dania, obaliła bym jeszcze dużą porcję pyz ze skwarkami albo kartacze :D a zagryzła bym plackiem ziemniaczanym i dopchnęła lodami. Dziś mam chyba ochotę na wszystko.

mamakulka - no chamskie bo jakby do mnie przyszła paczka na kogoś obcego to bym po prostu jej nie przyjęła. To normalne że ktoś na nią czeka i prędzej czy później ktoś zadzwoni i spyta czy nie dostałam takiej paczki.
 
Do mnie ostatnio kurier zapukał i mi wciskaj wieeeelka paczkę. Bo to do mnie . Na mówię pomyłka. A on ze nie ja mówię ale ja nie Danuta a on no to co adres się zgadza. Ja mówię ktoś się pomylił bo tu nawet wcześniej nikt nie mieszkał. I się mnie pyta co on ma zrobić. Kurde na półce dzwonić cholera. Do nadawcy mówię i juz . To taki obrażony odszedł :D a może odrzuciłam np karton super torebek... kocham torebki.


Ja to najbardziej uwielbiam warzywa. Duszone , pieczone, leczo , sosy warzywne... masakra. Świeże to bym mogła non stop jeść.

Igi 34 tc [emoji173]
 
Mamakulka Mika ale kusicie pysznosciami:-) ja sie pisze na wszystko :-)

A co do paczki to dobrze ze wyślą tobie koszule ale co sie na czekasz to twoje ale najwazniejsze ze dojda wkoncu
 
Taaak, już widzę jak jakiś chłop po 40-tce odbiera moje koszule w rozmiarze S a potem zastanawia sie co to i po co :D :D

Niektórzy kurierzy tacy są że chcą po prostu pozbyć sie paczki i tyle.
 
reklama
Witam mnie coś kaszel męczy i boli skóra na brzuchu czyli maleństwo rośnie. Jest bardzo żywe.
Co do wagi to mogę Was pocieszyć w 1 ciąży przytyłam 13 kg a po porodzie spadłam 21kg. I to w szybkim tempie. Karmienie piersią pomogło i to bardzo.
Teraz też sporo przybieram zaczęłam od wagi 63kg a teraz mam 72kg i jak na siebie patrzę nie widzę żebym przytyła mam po prostu brzuch tak jak w 1 ciąży. Przy córce miałam wielowodzie i ogromny brzuch teraz mam też spory brzuch ale jeszcze mi lekarz nie mówił że mam wielowodzie.
Jeśli mocno puchniecie to koleżanka mówi że herbata z pokrzywy pomaga. Ja cały czas chodzę do toalety i chyba dlatego nie puchnę na razie.
Już się nie mogę doczekać wizyty.
 
Do góry