reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
My też myśleliśmy, żeby wozić w gondoli, bo te przekladanie z fotelika do gondoli jest upierdliwe, ale ja osobiście jakoś się boję.
 
hejka
Moja Olusia dziś kończy miesiąc - nie wiem kiedy to zleciało.
Przy dwójce małych dzieci nie bardzo mam czas na odp. Staram się czytać - wiec w miarę na bieżąco jestem.
Ola - raz lepiej raz gorzej. Z brzuszkiem są problemy - ale jakoś dajemy rade. Cycujemy się i jest ok.
Wikuś - to mały zazdrośnik. Częściej chce na rączki na wcześniej. Potrafi powiedzieć - połóz Olę do wózka - i pograj ze mną w piłkę właśnie wtedy jak karmię. I wyjście z dwoma na dwór, i zejście z 2 piętra z wózkiem jest małym wyzwaniem :)

Sierpniówki chyba już wszystkie rozpakowane :) Ostatnia jako zapakowana pisała Oszqrde. Teraz już pewnie rozdwojona :-)
Jak ten czas ciązy szybko minął :)
Natkusia - super że już po chrzcinach. My planujemy w przyszłym roku
Asiołek, Monya, Natkusia, Gorgusia - wy chustowe jesteście. Jakie macie te chusty? Elastyczne są chyba dla mniejszych dzieci? Do ilu kg? Kurczę też bym chciała ale nie umiem się zdecydowac, którą chustę kupic:-(
Asiołek - poczytałam tatowego bloga :) Fajny ten eksperyment z detergentem. My podajemy Oli delicol - to tak jak biogaja. Probityk :)

Oby wszystkiem sierpniowym dzieciaczkom szybciutko mineły brzuszkowe problemy,
Poprawy dla ulewających dzieciaczków.

My zaraz uciekamy na spacerek bo pogoda ładniutka dziś.
P.s.Wczoraj starsza została u dziadków. Wiec dziś mogłam małe domowe spa sobie zafundować:) człowiek od razu lepiej się czuje :)
 
No pewnie ze TESKNILAM!! :*:*

MONYA ojj tak chusta to wybawienie :tak: a przy dwójce to juz w ogole ;-)

ANNA a widzisz jaki Tomcio szczesliwy :-)

MEXI moja siostre wzielismy.. ta niedoszla chrzestna byla na mszy i przyszla z prezentem ahh przykro mi bylo bo dziewczyna miala ciezkie zycie i jest bez rodziny.. cieszyla sie bardzo :/
Oj te nocki sie niestety zmieniaja.. oby bylo lepiej ;-)

ASIOLEK duzo zdrowka dla Majusi :*

A ja dzisiaj mam stresa bo Michala pierwszy raz zostawiamy samego w przedszkolu.. ostatnio jak probowalam wyjsc to wpadl w histerie i wrócilam :-( dzisiaj juz nie mozna byc z dziecmi.. moj G zawozi Michala bo mi by chyba serce peklo i bym go zabrala! A musi tam chodzic bo ma straszne ubytki jezeli chodzi o kontakt z dziecmi..
 
Edyś...ja kupiłam elastyczną bo ponoć lepsza dla początkujących. Teoretycznie jest do 10 kg, ale wątpię czy wytrzyma. Pózniej przerzucamy się na nosidełko ergonomiczne. Kupiłam chustę, bo w nosidełku mimo że mam wkładkę dla niemowlaka to rozstaw nóżek jest jeszcze za malutki u mojego dziecia, a to pewnie dlatego, że on drobniutki. Pewnie zacznę używać jak chusta będzie juz nie wyrabiała.

Chustę mam firmy bykay. Mało znana chyba , ale najbardziej przypadła mi do gustu.
Mam dokładnie ten kolor ImageUploadedByForum BabyBoom1410166099.647878.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1410166099.647878.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1410166099.647878.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 40
Elastyki są do 9kg. Tkane w sumie do momentu az dzieć się zbuntuje. Ja mam tkaną,skośno krzyżową natibaby. I najlepiej kupić używkę- chusta złamana lepiej sie wiąże.
 
reklama
Ja mam tkaną chuste z Natibaby i jest boska! Myslalam o elastyku ale doradca i dziewczyny w temacie doradzily od razu tkaną bo elastyk nam krótko by posłużył i nie zaluje :-)
I tak jak GORGUSIA pisze najlepiej złamaną tym bardziej dla początkujących ;-)
 
Do góry