reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

A ja miałam szwy na zewnątrz zdejmowane przez położną w domu, a wewnątrz rozpuszczalne. Położena zdjęła wszystkie które widziała (łącznie z rozpuszczalnymi). Ulga była niesamowita.
 
reklama
Cwikla- a ile ma Twój maluch? Może kryzys laktacyjny?
Antek śpi cały dzień. Budzi się tylko na jedzenie i znowu zasypia...
A jutro przyjeżdza do nas położna z Zośki i nauczy mnie dobrze wiązać chustę. Jestem podekscytowana!
 
moj maly tez ciagle je i je. Raz mu daje mleko odciagniete z piersi a raz z proszku.. zasnie np na godzine i znow chce jesc jak wstanie.. masakra
 
Cześć Kochane :*

Dawno mnie nie było. Jakoś nie mogę ogarnąć forum, wybaczcie ;-)
U nas wszystko w porządku. Piotruś śpi i je. W nocy budzi się tylko raz albo dwa. Jutro musimy jechać do okulisty bo maluszek ma od urodzenia zapalenie spojówek i ropieją mu oczka, a krople nie pomagają już.

Dominiś bardzo kocha braciszka. Podchodzi, całuje, przytula, głaska po główce. Zagląda do łóżeczka i cieszy się.

Jestem prze szczęśliwa i dumna z mojego Skarbusia.
M wczoraj wrócił do pracy, a Dominiś co 3 dni jeździ do teściów na wieś jak M idzie do pracy - strasznie jest za nimi i ma tam raj do biegania :-)

Tulę cieplutko Wszystkie sierpnióweczki i Wasze Skraby :tak:
 
Hejo wieczorową porą... dziś tylko przeczytałam co tam u Was. Moje dziewczynki spią smacznie... oczywiście ze mną w łóżku obie Dużutka i Malutka. Malutka stęka cały dzień bo nie zrobiła dziś jeszcze kupki więc pewnie czeka mnie ciężka noc...

Dużutka jutro rozpoczyna rok szkolny... chciałabym iść z nią na rozpoczęcie ale raczej mi się to nie uda :( Mąż nie dostał na jutro wolnego :(

Dziś byliśmy w lesie :)

Jestem głodna idę wyszperać coś w lodówki!!!

Ewcol ceny podręczników są powalające - u mnie tylko jedna uczennica w domu a ja się łapię za głowę - same podręczniki bez zeszytów, itp. to u nas 460 zł... gdybym teraz miała kumulację dzieci w wieku szkolnym - to byłoby mi bardzo trudno to wszystko ogarnąć.
 
21 a ja juz w lozku :-D
Niby nie oplaca sie zamykac oka bo ok 23 ma byc flaszka ale moze mala pospi dluzej :-/
Caluski i do jutra !!!

Sylwia ja tez nie wiem co to za skoki takze mam podobnie do Ciebie :-D
 
Chyba pierwszy świadomy uśmiech złapałam :-)
 

Załączniki

  • 1409515136431.jpg
    1409515136431.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 57
Asiolek to co najcudowniejsze w życiu to moje dzieci, zawsze chciałam mieć dużą rodzinę... i mam. Ale trójka w wieku szkolnym to jest wyzwanie FINANSOWE
Sierpnioweczki żegnamy ten nasz wyczekiwany sierpień, czas minął bardzo szybko w tej ciąży, mimo naszych różnych wzlotów i małych upadków, nerwów i radości. Tyle się działo przez te miesiące oczekiwań na nasze cuda. No i oprócz tych naszych cudów otrzymalysmy nowe znajomości, przyjaźnie.
Oczekujących ściskam bo to że dzieciaczki urodza się we wrześniu nie zmienia faktu że Wy będziecie zawsze sierpniowkami. Buziole kochane
 
reklama
U nas kryzysu ciag dalszy.Inka beczala cały wieczór.włączył sie i Lulu,bo mama nie ma dla niego czasu....jeszcze brakowało,żebym ją zaczęła wyć. Jasio mial dziś wychodne na piwo. Ale cały weekend zajmował sie lulem.wczoraj spacer,płac zabaw,kino,dzisiaj muzeum. A ja sie kiszę z ta moja królewna,bo u nas leje.
Żal mi kruszynki,że tak płacze wieczorami. W ogóle u nas jest problem z karmieniem ostatnio.w dzień ok.najpierw oba cyce,potem butla. Wieczorem są cyrki,bo cyce wysuszone na wior od ciągłego przystawiania.Inka na raz z butli przy dobrych wizytach wciąga 90ml. A wieczorem wypija 50-60ml i tak co godzinę potrafi sie domagać.wody nie tyka.męczy sie będąc na cycu bo jest spocona i robi sie znowu glodna.zaczynam sie bać,że ją przejadam,choć z drugiej strony w nocy to ona sie po 6-7h budzi na jedzonko,a w dzień co 3-4.
Jak myślicie czy ona wieczorami tak szamie ze względu ma przerwę długą? Próbowałam ją wybudzac w nocy ale szans nie ma,chyba ,że bym ją rozebrała do naga,co jest kretynstwem uważam.

Piękny uśmiech Gorgusiu :-)
dobranoc ewaelinka

Asiolku to jutro ważny dzień :-)
Sylwia będziesz przy kolejnym dziecku wiedzieć co jest co.przy pierwszym ją też nie ogarniałam.
Cwikla,trzymam kciuki za cyca po totalu:-)
Martyna super,że starszak taki opiekuńczy.
Martuska może maluch nadrabia,że tak je.ją mam podobny problem.
Smigam sie kąpać,dziś w planach golenie nóg,może sie uda ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry