reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ehh... Zaraz chyba się kładę. Cisza. Młody dziś trochę postraszyl ze wychodzi i juz się chyba mu odmieniło. A pewnie jak M jutro pojedzie do pracy to młody znów postraszy wyjściem. No nic , zobaczymy co przyniesie noc ale pewnie standardowo nic się nie będzie działo.

Carine- tez się czasem obrażam jak mi posta wetnie i nie pisze drugi raz ;-)
 
Witam się!
My dziś u pediatry w kwestii odparzonej pupy - nawet lekarka była mocno zaskoczona odparzeniami (jest na prawdę źle i bardzo mi szkoda Małej. Popłakałam się u lekarza :no:). Kazała zmienić pieluchy i ku mojemu zaskoczeniu wycofali HUGGIES :szok: Może polecicie jakieś poza Pampersami?
Zważyła Nikolę i waży 4660. Ja nadal na diecie bezmlecznej. Prowokację mogę zrobić najwcześniej za miesiąc, a najlepiej po skończonym trzecim miesiącu.
Gratuluje rozpakowanym!!!! Barbarka, Justyna - super!!!!

U nas bujaczek prezentowy - sprawdza się ekstra w salonie gdy gotuje. Do tego jest jeszcze huśtawka - nie żałuję, choć Mała i tak woli nasze ręce :-)

Buziole dla Was!!!!

P.S. Dziś otrzymałam prezent za testowanie żelu i balsamu DOVE oraz za wystawienie opinii. Szok :szok: - dostałam 5 różnych zestawów (żel+balsam) DOVE. Miła niespodzianka, do końca roku starczy :tak:
 
Kaspian ja używam pieluszek dada na przemian z pampersami.

Anna współczuję. Ja spalam 3 godziny i teraz mała zjadła mleko i nie wiem co mnie czeka... Poprzednia noc była cienka... Zobaczymy jaka będzie ta. Od godz. 16 podajemy nowe mleko i delicol oraz 3 krople bobotiku... Może jakoś to będzie. Życzę spokojnej nocy i aby mały już dobrze zasnął i dał wam odpocząć.
 
Dzień dobry u nas kolejna pobudka na mleko. dziś noc spokojniejsza :-) ideału nie ma ale jest dużo lepiej. Całuski
 
U mnie też ciężka noc, nie mogę spać. Skurczy raczej nie mam, coś tam może brzuch lekko pobolewa ale póki co to nie rodze. M właśnie pojechał do pracy, miał dylemat czy jechać ale przecież po co ma ze mną siedzieć jak w zasadzie nic takiego się nie dzieje...
 
reklama
Do góry