reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
My w domu.sajgon na całego,pralka 3 chodzi,Lulu dziś ma wolne od przedszkola,bo o 2:00 byliśmy na miejscu. No i zabawki walają sie po całym domu. Gratuluję barbarka :-)
 
w sumie nie wiem czy to nie jest takie złe rozwiązanie, skoro niemowlakom karmionym tylko pokarmem matki trzeba podawać różne witaminy, to może lepiej i nie ukrywam wygodniej dać w nocy buteleczkę takiego gotowego, które te witaminy już w składzie ma?

Piersiowe mamy podawają dzieciom wit DiK i to raz dziennie oraz same musza przyjmowac witaminy wiec hmm dramatu nie ma ;-)

FIUFIU u mnie tez nie raz sajgon!

Wojtus cos ma problemy brzuszkowe :-( prezy sie, pierdzi.. zas matka cos zjadla :/
 
Gorgusia - dziękuję, tak właśnie robię, smaruję Bepanthenem i czekam żeby zniknęło, do pediatry idziemy przy okazji, w zaleceniach przy wypisie kazali zapisać do przychodni i po tygodniu iść do pediatry :-) Od razu wezmę skierowanie na USG bioderek.
 
siema :)
Ja juz naleze do tych przeterminowanych :)
W koncu sie wyspalam.Moja mama dala tesciowce niezle tabletki na spanie i przespala cala noc :-) uffff ja tez, prawie :)
Dzisiaj ide na wizyte do gina bo wczoraj mialam termin.Podobno mam miec ktg ale zobaczymy bo z nia to nigdy nie wiadomo :cool:a wasze dzieciaczki juz po paree tygodni maja a ja sie tu wizytuje :tak:
Oszqurde a ty jak tam ?
 
Witam.
Moj maluszek na cycu ciagle wisi, choc teraz od 11 spi wiec jest postep. I przez to ze on ciagle cyca to ja mam wrazenie ze sie nie najada.
Dostal jakis czerwonych plamek neonatolog stwierdzila ze to rumien czy jakos tak i trzeba kąpac w oliatum baleneum czy emolium.
A za to moj starszak strasznie reaguje, niby sie cieszy glaszcze za raczki lapie ale uwaga musi bys skupiona na nim, wczoraj wymioty wymuszal zeby reagowac na niego :/ a dzis jak przyszedl to sie ciagle darl. Az tata powiedzial ze idziemy to wpadl w placz :( zupelnie niewiem jak sobie poradzic z tym :/

Nie bardzo mam czas was czytac czy pisac, bo z malym przy cycu ciezko.
Za wszystkie dziewczyny ktore sa nierozpakowane jeszcze trzymam bardzo mocno kciuki. Oby i was wkoncu ruszylo!
 
Gratki nowym mamuskom, kciuki za oczekujace :-) tesknie czasem do brzucha ahhhh

Asiolek przeciagnij Ja na herbatce Lub wodzie, plus Bo pomaga na brzuszek. U nas dlugie spanie jest od kapieli na szczescie, sama go czasem wybudzam o 12 Lub 1 by isc Wczesniej spac. Powiem Ci, ze taki maluch to sprytny jest. Nasz ustalil sobie mniej wiecej stale godziny, codziennie rutyna. Jak cos Sam przeciaga Lub budzi sie Wczesniej, jakby dokladnie wiedzial Co pominal I ile posilku musi nadrobic.
Co do herbatki to 120 to jakies 1 - 1,5 godz wiecej spania. Najczesciej przebudza sie przed kapielowym posilkiem I dosypia do 7 :-)

Co do zakupow to jezdzimy z Dexem prawie codziennie. Zakupy sa po 1 porannym karmieniu, czyli kolo 9, mamy wtedy 3 godz Bo na nsstelne karmienie wracamy.

Pochwale sie, ostatnio spakowalismy sie I wybylismy na Caly dzien, Woda do termosu I jazda :-) kochane!! Bylismy w safari parku, starsza przeszczesliwa, Ja rowniez, brakowalo mi takich wyjsc.. Dex tez byl zadowolony :-)
 
Lilith Ty to się super ogarniasz :)))))))))))) ja jestem jeszcze uziemiona... znaczy się bez możliwości wyjścia z dom ... sama nie zniosę wózka... o herbatce nie pomyślałam ... zaraz czegoś w aptece poszukam ...
 
reklama
Wstyd sie Chwalic ale fakt, idzie nam swietnie. Szczegolnie jak pomysle jak bylo z Jud na poczatku, wtedy nawet siebie nie ogarnialam :-) teraz Wszystko na spokojnie, regularnie no I Ja aktywna, szok.. Zycze Ci kochana bys I Ty raz dwa sie na nogi postawila ale wtedy I Tak uwazaj a wozka lepiej I Tak nie targaj Bo mozesz sie przesilic. Jak Twoj pecherz?

Herbatka swietna sprawa w naszym przypadku, moze I u Was dobrze zadziala a I przeciagnac czasem malutka pomoze. Ciepla Woda tez dobra I rowniez na kupke I brzuszek pomaga :* ciekawa jestem jak dziala ta z uk, Obecnie mamy z bobovity, nieszlo dostac nic od pierwszych dni tutaj :-(
 
Do góry