reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam niedzielnie :-) My nadal w szpitalu z nadzieja ze nas jutro wypuszcza :-)
Oliwka wlasnie przysnela i spi sama ;-) cala noc i pół dnia nie moglam jej odłożyć bo zaraz byl placz.

Czy mogłabym prosić o wrzucenie linku do tematu o karmieniu i do zamknietego .Z tel za nic nie mogę znaleźć.
 
reklama
Dziewczyny czy któras z was brała dla m. zwolnienie na opieke nad wami czy dziecmi starszymi ??? Moj m. ma do wtorku urlop, tzn we wtorek powinien wrocic do pracy a covz dziećmi i kto nas odbierze .
 
Agula ja nie pomoge ale raczej w szpitalu nie powinni robic problemow.
Madison chcialabym twoj optymizm. I to jeszcze z blizniakami ;)
Ja zas mam problem. Wczoraj Kornelka duzo plakala a dzis aniolek. Spi caly dzien. Budzi ja kupa i glod. No i nie trzyma raczek do gory jak spi a gdzies mi sie wkrecilo ze trzymanie uniesionych przy snie to oznaka zdrowia. Matko co za panikara ze mnie.
Co do kp to odciagam laktatorem. Nie umiem jej dostawic a nie bede sobie z tego powodu zyl wypruwala. Juz wystarczajaco placzliwy mam nastroj :(
 
Na razie nie nadrobię Was :)
Mam nadzieję, ze jesteście zdrowe :) i Dzieciaczki też i dopisują Wam humoru i piersi pełne mleczka ;)

U nas mleka ani widu ani słychu mimo, iż nigdy w tej kwestii nie byłam taka pilna... :))))
No i jesteśmy w domu :)))
Nie mam cewnika ale mam leniwy żołądek i pęcherz.... podobno często się to zdarza po narkozie... :szok::szok: to znaczy po podpajęczynówkowym znieczuleniu
Nie jestem w formie... wyniki do dupy moje ... dostałam żelazo :))) ketonal chciałabym jeść co godzinę :) a najlepiej od razu morfinę ;)
Jest tragicznie tak,m jak myślałam :))))))))) ale.... to nic :)))
Bo Mam cudowne Dzieci :))))))))))))) i męża :) i jestem zakochana we wszystkich ihihihi :) więc dam radę :p
 
Ostatnia edycja:
Asiolek Twoje podejście jest niesamowite. Najważniejsze że jesteś szczęśliwa a reszta z godziny na godzinę z dnia na dzień zmieni się na lepsze.
Madison fajnie że mieliście udany dzień, a ludźmi się nie przejmuj. Zawsze byli ciekawscy i wścipscy.
U nas dzień też udany, co prawda mój Z pracuje, ale my (dzieci i ja) zaliczyliśmy grilla u znajomych. Hania cały czas spała, więc standardowo w nocy spania nie będzie.
 
Asiolek ale ci zazdroszcze, ze jestes w domu. I oczywiscie humoru :). Dlaczego u was wypuszczaja po 2 dniach, a u nas po 5?!?!?! Gawit ale Cie dobrze rozumiem. Ja wprawdzie Sandre przystawic umiem, ale co z tego jak ona ciumka, a nie je efektywnie, mleka malo a ja z bolu nie wyrabiam. Dodam, ze sutek trzyma dobrze, nie za plytko. Nie wiem o co chodzi.
 
Hej,my na wsi. Inka sie aklimatyzuje,Lulu przynosi pampery i całuje mała w głowę. Trochę mu,żal,że ona taka sierota i niemota,bawić sie z nią nie można.
Poza tym zajmuje sie sobą i ma swoje zycie i kompletnie nie wchodzi nam w parade:-)także git.
Dwa tygodnie zostajemy tutaj,a potem wracamy we czworo do życia wspólnego. Po 16 września wracam do pracy,w sensie wyjeżdżam do warszawy z dzieciakami. Na stale zladujemy w październiku.
A potem to juz tylko przygotowania do przeprowadzki latem 2015.
Kochane kryzysowe,to wszystko minie kochane. Dajcie sobie i dzieciom czas. One dopiero co z brzuchow wyszły.wszystkiego trzeba sie nauczyć :-) ściskam
 
reklama
My w domku uczymy sie bycia we 4.
Wiki narazie szaleje za siostra. Chociaz duzo musze jej tłumaczyć.
Ciezaroweczki - pełnia dzis. A u Was cicho. A moze jednak ktoras zaczyna rodzic ? Pozdrawiamy
 
Do góry