reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

witam

karaiwina mój w 38 tyg mial 2751 g.nikt sie nie czepial ze maly, przeciez dzieci rodzą sie z rozna waga...zreszta wiadomo ,że usg tak dokladnie nie pokaze a z tego co zauwazylam raczej dzieci maja wiecej niz wyliczone przez usg

sierpniowa, edys super dziewczyny! wprowadzilam wasze dane juz do tabelki od razu
edys ale ekspres!:-)

widze ze sie zaczynacie rozkrecac i dzis wazny dzien co dla niektórych:-) super powodzenia dziewczyny!

mój synuś śpi...nocka super:-) jestem wyspana:-)
uciekam, mam troche zdj do zrobienia przed wywolaniem:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
(Asiolek mexi Nikitka Gawit jestem z wami myślami. Życzę aby nerwy i zdenerwowanie zamieniło się w podekscytowanie i radość związane ze spotkaniem z maluszkami.
Dziewczyny &&&&&&
Edys gratulacje, poszło ekspresem super
WKasia super buziaki i gratki
 
Ostatnia edycja:
Nikitka - gdybym miała patent to przypuszczam, że stałabym się głównym bóstwem nowego kultu, z połową światowej populacji wyznawczyń :-)

Madison - bo one są dwie to się jeszcze pewnie nakręcają wzajemnie :-)

Edyś - pobiłaś chyba jakiś forumowy rekord o ile się nie mylę :-) Gratulacje i witamy Oleńkę :-)

t Asiołek, Nikitka, Mexi, Gawit - Trzymam kciuki za wszystkie dzisiaj rodzące :-)

WKasia - gratulacje :-) Z Martynki to spory dzieciaczek :-)


Wstałam, jem śniadanie, piję kawę i zbieram się na KTG :-)
 
Jejku kochane chwile mnie nie ma a tu tyle nowosci !!!!
GRATULACJE !!!!!! Dla Wszystkich sierpniowek :-*

Ja na pisanie mam malo czasu -wiecznie jakies odwiedziny irytuje mnie juz to :-/
Do tego wczoraj caly dzien net mi szwankowal :-(
Ale obiecuje ze Was nadrobie w najblizszym czasie

Przesylam same usciski i caluski !!!!
I dolanczam fotke z sesji od mojej ksiezniczki :-* (musze sie pochwalic)
 

Załączniki

  • 1407478449443.jpg
    1407478449443.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 97
WKasia Edys dziewczyny wielkie gratulacje dla Was.:-)
Mexi Asiołek Nikitka Gawit dziewczyny trzymam mocno &&&&& - super że już dziś jest ten Wasz magiczny dzień i nareszcie spotkacie Wasze dzieciaczki. :tak:
Kahaka Gorgusia dziewczyny nie dziwię się że na półśpiąco karmicie ja też tak robiłam i teraz też pewnie tak będzie;-)
Carine Wielkie dzięki za tabelkę - namęczyłaś się dla Nas:-)
Anna Ewaelinka Lilith Fiufiu Ulika Sierpniowa Cwikla i inne nasze kochane mamusie co tam u Was? Pewnie brak czasu ale jak tylko będziecie miały momencik dajcie znać:tak:
Agula82 Barbarka może będzie tak jak z Edys i ruszy nagle po odejściu czopa:tak:
EwaEs współczuję drętwienia - ja też już mam dość i najdłużej 5 minut posiedzę w jednej pozycji:sorry:
Karaiwina to czeka Cię pracowity weekend - tylko się nie przeforsuj:tak:
Madison oj współczuję tego płaczu x 2 - przy jednym to jest masakra a co dopiero przy dwóch.

No to Asiołek wygrałam ;-) już dziś jest 6 (nie licząć Izis i Cwikly) a dopiero piątek:-D
To które jeszcze na weekend się piszą? No ja na pewno:tak: chciałbym ale mój uparciuch ma chyba inne plany - jedynie modlę się by nie za długo.
Lecę przerobić listę a pózniej zakupy obiadek i dalej się lenić.
Edit : Ewaelinka jaki kochany aniołek, super że znalazłaś tą chwilkę, Dzięki kochana
 
Ostatnia edycja:
Ile dziciaczkow dzisiaj :-) WKASIA gratuluje :-)

U mnie dzisiaj tez nocka spoko i jestem wyspana :-) ale kazda nocka jest niewiadoma ;-)

CARINE super ze tak sie dogadujecie :-)

GORGUSIA i wlasnie cyc ro wygoda :tak: na lezaco pyk a potem budze sie z cycem na wierzchu hihi :-D jak tam Kacper?

ASIOLEK ah to oczekiwanie :-)

ATANA powodzenia na ktg

EWAELINKA sliczna ksiezniczka! :-)

MONIA oby Cie ruszylo ;-)

U nas dzisiaj pogoda taka sredniawa.. ani spacer eh
Moze popoludniu sie wybierzemy :-)
 
reklama
Do góry