reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ja jeszcze na szybko na 5 min orzed wyjsciem z domu.


Edys gratacje!

Dziewczyny trzymam za Was dzisiaj kciuki!

A teraz do szpitala marsz !:)
 
Hej
Edys gratuluje. Jakos szybko rodzicie ;) tu sie dziewczyny po kilka/ kilkanascie godz mecza.

Ja juz po lewatywie i po pobraniach krwi. Nie mogly mi sie wkloc wenflonem ale juz jest ok. Teraz mam sie wykapac i przebrac w ta ich sexi koszule ;) myslalam ze nie bede mogla spac a spalam jak noworodek :)

Ok. Ide na poranna toalete ;)
 
Hej
Ale fajne wieści z rana :) edys gratulacje, już tak dosyć miałaś, więc Ola się zlitowała :)

Asiołek, Gawit, Nikitka, Mexi ściskam za was kciuki.

U mnie znowu noc nieprzespana. Mała stękała ciągle, co chwilę cyc, wymiękam.
Przez całą noc u nas burza była. W końcu!!!
 
Dziewczyny dzisiaj Wasz WIELKI DZIEŃ :-) Powodzenia i czekam na wiesci :tak:
Co za emocje :-D

MADISON wspolczuje placzu.. kolki?

Ja karmie na pól spiaco wiec nie wchodze na forum ;-)

EDYS gratuluje :-) szybka akcja
 
reklama
Zjadłam już śniadanko :))))) płatki kukurydziane z mlekiem :))) a teraz żegnaj jedzonko na jakiś czas ;) pić mogę do 10:00

Oczywiście małą kawkę też piję ;)

Dziewczyny dziękuję za kciuki :) przydadzą się :) Gawit, Nikitka, Mexi i wszystkie Mamusie, które dziś rodzą czy to sn czy cc :****** i &&&&&&&&

tapeta_240x320_widoki_114.jpg
 

Załączniki

  • tapeta_240x320_widoki_114.jpg
    tapeta_240x320_widoki_114.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 63
Do góry