reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam się i ja o tak dziwnej dla mnie porze. Zawsze o tej godzinie miałam najlepsze spanie. A tu dziś od 3 nie śpię. Ba! nawet przez pół godziny w łóżku ryczałam.. Boże,wykończą mnie te hormony.
A ryczałam nad swoim losem chyba... Bo M teraz będzie kończył drugi tydzień urlopu i nawet gdybym urodziła na dniach to już w domu go z nami nie będzie,bo zanim wróci z pracy to będzie 17-sta. Co gorsza,jak zostanie mi już tylko wywołanie za tydzień to on już będzie w pracy i nie wiem czy dostanie wolne po urlopie.
Fakt będzie moja mama od poniedziałku ze mną do pomocy przy synku,ale to nie to samo..chciałam żeby tym razem M z nami posiedział trochę po porodzie,bo przy synku jak wróciłam do domu ze szpitala mógł być tylko dwa dni.

Ahhh ponarzekałam sobie,wybaczcie... teraz piję kawkę i zajadam się herbatnikami.

A M ma dziś urodziny. Miał być prezent dla taty od córy i poród...a tutaj nie ma nic...zero prezentu. Ja głupia też nic nie mam dla niego,bo nie miałam głowy do tego..

Izis gratuluję!!! i oczywiście zazdroszczę że już po:):)
 
reklama
Justyna919 ja właśnie dlatego aby w 9 miesiącu nieco zwolnić przygotowałam wszystko wcześniej... współczuje prasowania w taką pogodę!!!!

Gawit powodzenia dziś w szpitalu i owocnego pobytu i dużo dużo spokoju!

Mexi dobrze, że też będziesz miała internet w szpitalu :)))

Angie wszędzie dobrze ale w domu najlepiej, jak sobie radzicie?

Monia456 jak u Ciebie wszystko już takie gotowe to może mały poczuje się gotowy i jednak do końca tygodnia postanowi się urodzić :)))))))

Barbarka1611 może dziś i u Ciebie coś się ruszy po ostatnich maratonach okiennych :)))

Karaiwina wymioty to nic przyjemnego ja od kiedy zmniejszyłam żelazo jest całkiem nieźle... na tym etapie rzyganie to koszmar. Dobrze, że torba już spakowana :)

Izis Twój opis porodu cudny :) cieszę się, że masz go już za sobą teraz wracaj szybko do formy :))) ze swoją małą wielką Kruszynką :)))

Kama11 pewnie to skurcze ale niekoniecznie porodowe może jedynie zwiastujące a kręgosłup oszczędzaj w ostatnich 2 tygodniach ciąży będzie jak znalazł ;)

Peaceofcake życzę Ci aby pobyt w szpitalu był owocny i abyś szybko i sprawnie urodziła :*

Magda37 życzę aby Was wypisali :))) domek to zawsze domek :)))

Anna rzeczywiście mały Ci spać nie daje i tyle przygód w ciągu pół godziny :)))

Fiuu a Ty chociaż troszkę odsypiasz?

Ojaka przykro mi, że tak się z tym urlopem męża złożyło... ja też do końca nie wiem jak to u nas będzie... ale mam nadzieję, że chociaż z 10 dni z nami posiedzi... tylko wszystko też rozbija się o pracę :( Oczywiście potrzeba matką wynalazku i też będziesz musiała dać sobie radę... tylko szkoda, że zawsze trzeba być samotnym bohaterem zamiast móc liczyć na kogoś :(

Ja Nie mogę już spać.... niby jestem śpiąca ale tylko leżę i nie zasypiam...

Zjadłam kanapkę z sałatą i wędliną domową... z chlebkiem razowym :p popijam troszkę kawkę... i tak sobie wspominam jak to było kiedy Majusia byłą Malutka :)

Wspomnień Czar Malutka Maja :


PICT0002.jpg


mm3.jpg


PICT0005.jpg

PICT0012.jpg



Ba zdjęciu poniżej Maja ma 5 dni :)))

maja1.jpg
 

Załączniki

  • PICT0002.jpg
    PICT0002.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 68
  • mm3.jpg
    mm3.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 66
  • PICT0005.jpg
    PICT0005.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 69
  • PICT0012.jpg
    PICT0012.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 59
  • maja1.jpg
    maja1.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 81
Uh Dziękuję dziewczyny. Niestety jeszcze nie po piszę więcej :)
W ogóle nie spalam. W nocy pani mi dała małą do cyca i musiałam się napić wody. A że jestem słaba to mi butelka wypadła i trochę na małą :( tak zaczęła płakać, że aż Panie ją wzięły na uspokojenie. I w kółko było słychać płacz więc ja też prawie płakałam, że zrobiłam jej krzywdę. Jak się potem okazało to nie moja mała tylko inny bobas tyle płakał :|

A słaba jestem bo straciłam mase krwi podobno. Póki co chyba kroplówki dostane, a w ostateczności przetaczanie. Dzisiaj rano pani była stawiać mnie na nogi. Potem kazała się wykąpać. Ledwo udało mi się odłożyć małą do kuwety, a jak dolazłam pod prysznic to prawie tam padłam. A moje krocze i zwieracze (jak zwykle obrazowo) wołają o pomoc...ale siku zrobiłam do wc :) hehe

Oj nie mam siły.
 
Izis super ze już po, jak czytam o twoim porodzie to widzę że był podobny do mojego. Też straciłam masę krwi i dostałam jedną kroplowke. Gratuluję kochana i buziaki dla Was.
Pieceofcake powodzenia w szpitalu, oby się ruszyło.
Ojaka nie denerwuj się kochana, wszystko się ułoży. A od 17 jeszcze dużo czasu, więc mąż będzie z wami
Barbarka trzymam kciuki za twój rychły poród. Wiem że masz już dosyć
 
Ostatnia edycja:
Izis ile ważyła córeczka bo czytam ze duża ale nigdzie nie widziałam wagi?

dziewczyny jaki kupilyscie materac do łóżeczka bo ja oszaleje na temat każdego są złe opinie 6 lat temu wszystko kupował mąż i on nie pamięta, podpowiadają mi gryczano kokosowy ale czy w nim nie zbierają sie grzyby ? I cieżko taki dostać jest kokosowo lateksowy. Podpowiedzcie
 
reklama
Do góry