reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Izis pelny szacun, a myslalam, ze ja bylam duza jak sie urodzilam:-D,
dzis takie mi sie glupoty snily, ze postanowilam, ze torbe spakuje dzis, z listy szpitalnej dla Gabryski brakuje smoczka, ale dzis dokupie. Jakos nie bardzo ogarniam, bo Mala bedzie miala lingwistyczny mix polsko - rumunsko - wloski.
A w ogole to wlecze sie ten sierpien jak nic, mam nadzieje ze maz spracowany nie wroci, bo popoludniu chce nad morze.
 
reklama
Izis Twoje slowa, mimo tego jak sie teraz czujesz, napawają wielka wiara w to, ze poród to nie tylko ból , ale jedno z najpiękniejszych chwil w życiu. Tego sie bede trzymać i myśleć o tym, gdy u mnie sie zacznie. Dziekuje za Twoje szczęście, które napawa mnie otucha, ze to cudowne przeżycie...

Moje mdłości przeszły podczas snu i obyło sie bez wymiotow.
 
Izis śliczna dziewczynka. Waga imponująca. Musiałaś się napracować i nie dziwię się,że tak się czujesz.Teraz będzie tylko lepiej.
 
Witam sie z rana, ja juz po godzinnym ktg o dziwo zanotował sie jeden konkretny skurcz pod 90 i kilka nieco słabszych, maly w końcu zaczął brykac. Mnie dalej bolą plecy. Przed chwilą wpadła do mnie moja pani dr i stwierdziła ze dobrze ze wczoraj na IP podjechalismy. Powiedziała ze najprawdopodobniej jak dzis samo nie ruszy to jutro, najdalej pojutrze bedziemy indukowac poród prostaglandynami i oxy :) takze w koncu cos wiem. Wybaczcie ze nie odniose sie do reszty na razie ale spalam 3h i jeszcze nic nie jadlam. ..
 
Hej hej :-)

Dzisiaj nocka juz srednia bo cyc wyciagany bardzo czesto.. w ogole Wojtus przy cycu usypia a to chyba jest najgorsze bo jak potem oduczyc? A smoka nadal nie chce..
Dzisiaj ze starszakiem idziemy na bilans dwulatka :tak: wiec zobaczymy jak sie miewa.
Mały juz wyladowal na balkonie i spi w wózku bo starszak znowu go ciagle budzil :sorry2: eh

IZIS piekna waga Maluszka! Jeszcze raz gratuluje :-) tetaz bedzie tylko lepiej :*

KAMA my mamy pianka-gryka-kokos po starszaku i ja sobie chwale

GORGUSIA spi Ci od wieczora do 3? Nauczy sie.. na razie maja jeszcze tryb brzuchowy.

MARTUŚKA skonczy sie, skonczy! Cierpliwosci ;-)

ASIOLEK sliczna Maja :-)

JUSTYNA ojj prasowanie w taka pogode to hardcore :sorry2:

GAWIT powodzenia Kochana :-) trzymam &&&&

OJAKA przykro mi ze tak wyszlo z urlopem meza.. mojego tak ze nie dali w ogole urlopu zalatwili ale wzial na mnie opieke 2 tygodnie. Poradzisz sobie!

FIUFIU u nas tez smoczek beeee i az go dzwiga :sorry2:

PIECE obys juz wyszla z Malenstwem ze szpitala!

MAGDA oby do domu!

ANNA ojj tak uroki.. ja malego przebiore przed karmieniem bo ma pampa pelnego potem cyc.. on sobie zasnie i slysze ze strzela kupe i co? Trzeba przebrac i budzi sie.. po obudzeniu sie szuka cyca no i trzeba dac :-D

Milego!
 
Ja wczoraj sie poddalam - podalam mm. Spanie po tym faktycznie niezle.
Ale pojawiły sie tez problemy. Mam prośbę do mam, które karmily mieszanie lub wczesnie przeszły na mm o spojrzenie na moje pytanie na watku o karmieniu.

No, udało mi sie zrobic przy dwoch sciaganiach 600ml zapasow mleka, ufff.

My dzis znowu do szpitala na zastrzyk na anemie.

FIUUFIUU - u mnie tez smoczkowanie ciezko idzie. Co za uparciuchy. A ja juz kilka tygodni trenuje przecież.

OJAKA - moj tez nie miał urlopu, był z nami cały jeden dzien. Coz zrobic.

KAMI11 - Zdarza sie, ze gryka-kokos rozwijają pleśń, trzeba byc czujnym. Jak mi powiedział ostatnio Ortopeda przy małych dzieciach to wszystko jedno jaki materac bedzie. A mowil to w kontekście mojego dwulatka, to co dopiero niemowle.
 
Izis - świetna dziewuszka :-) No i wzrost imponujący :-) Gratulacje

Tak tylko kuknęłam, żeby zobaczyć jak Ci poszło, resztę nadgonię jak wrócę bo musimy dzisiaj kilka pierdół załatwić. Miłego dzionka :-)
 
Izis- rozbawił mnie twój opis "ja juz po" z samego rana :) super, ze wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji :)


Barbarka- jak ty tak bardzo nie chcesz przenosić to moze weź zastosuj cały arsenał tych przyspieszaczy - piłkę, akupresure itd no moze cos w końcu zadziała :)


Gawit- trzymam kciuki


Ojaka- wszystkiego najlepszego dla męża


Asiolek- przepiękna Majka :)


A mam pytanie co do żelaza. Bo ja do tej pory nie brałam i wyńiki mam ok, ale moja lekarz przepisała mi bym sobie przed porodem pobrała i zaczęły mi sie zatwardzenia :/ czy to moze byc od tego żelaza? Bo nie wiem czy odstawić go :-(
 
reklama
Izis super że już jesteś po, nie powiem - zazdroszczę! A urodzić takiego klocuszka sn to wyczyn ;)

ja mega niewyspana, mąż obudził mnie o 6 i poprosił żebym go jednak zawiozła do Amsterdamu bo musi wziąć stamtąd inne auto... o 6 to ja zaczynam dobry sen... także wróciłam, zrobiłam segregacje brudów i piore... ale oko samo leci :/

Dziś wizyta, musze zacząć narzekać na wszystko by w razie czego nie czekali zbyt długo z wywolaniem
 
Do góry