reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Czyli pozostaje mi cierpliwie czekać na natkusie lub carine : )

Ja dzis z kolei miałam dzien płaczka. .. o byle pierdołe dosłownie. ...hmm. moze to jakis zwiastun ze ta wielka chwila z Egzaminem ;) sie zbliża?
 
Ostatnia edycja:
Oj jak mnie dzisiaj wkurw trzymał pol dnia :/ przyjechal moj tato z zona i niby milo wszystko super a taka podminowana bylam ze ledwo wytrzymalam zeby sie nie rozplakac w pewnym momencie. Powiem wam, ze kij tam z bólem kręgosłupa, bioder, ze stekaniem, dusznosciami, zgaga, zniose wszystko, chocby jesCze miesiac ale te moje spuchniete oble nogi to mnie już wykanczaja. Ledwo chodze, wiecznie spuchniete , kostki mam szersze niz lydki, cala skóra mnje boli, wiecznie rwanie, dretwienie. .. Ech jakby mi to zeszlo. ..
 
EwaEs nie pocieszy Cię to ale moje nogi aż do kolan już od dawna nie są moje... a palców u rąk już do końca nie zginam... Kup sobie wodę Jan jest moczopędna - powinno nieco pomóc i noże odrobina witaminy c aby uszczelnić naczynia... na pewnym etapie przynosiło mi to ulgę - teraz nie biorę witaminy C bo mam większą zgagę po tym a Jana boję się pić bo i tak ciągle sikam :)))))

Dobrej nocki Kobietki :))))))
 
Edys u mnie teściowa ostatnio stwierdziła że za dużo reczy bronię małej a przecież to jest dziecko. Nosz myślałam że jej przyłożę. To tylko odpowiedziałam że ja chce mieć dziecko wychowane a place zabaw i podwórko jest od wariowania (bo pozwalała u siebie na kanapie skakać i wariować a ja bronię bo raz już spadła na podłogę)
A co do wizyty po porodzie ja chyba będę musiała przypomnieć mojemu że nie chce jej wizyt przynajmniej przez tydzień bo nie chcę słuchać komentarzy jak ostatnim razem że ona całą czerwoną skórę ma, że duża itp bo tym razem wyrzucę ją z domu.
 
EwaEs nie wiem czy to dla Ciebie jakieś pocieszenie ale mnie tez najbardziej wkurzaja moje spuchniete stopy... codziennie mocze w zimnej wodzie z solą na opuchlizne, trzymam ile wlezie do góry a i tak to guzik daje, bola nawet jak leze i nie chodzę.: /
 
Monia456 - to styl maja podobny. Tylko my pózniej do ładu będziemy dochodziły pewnie z tydzień. A ona ma to w nosie :(
a po porodzie to po miesiącu zaprosze tesciowa.
 
Probowalwm moczyc w wodzie z solą, octem, w samej. .. Nic. Smarowalam masciami, zelami, okladalam, nawet altacetem sie wysmarowalam. Nic. Pije bardzo duzo, biore magnez nadal, owoców i warzyw tyle wsuwam ze mi uszami wychodzi, wiec sie nie suplementuje witaminami juz. Csly dzien moge lezec z nogami na suficie, a jak tylko wstaje i chwilke pochodze czy postoje to zaraz banie rosną ;( az mi głupio na taka *******e narzekać bo mnie rypie biodro, przezylam dwa ataki rwy kulszowej, spojenie mi sie rozlazi ... A tu taka *******a mi tak zycie zatruwa :( pocieszam sie ze juz niedlugo =) tyle mi zostało :)
 
reklama
Do góry