reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ja między 23 a północą chyba na chwilę usnęłam. Po północy obudził mnie skurcz i jazda znowu się zaczęła. Są co 10-15 min ale boleśniejsze niz wczesniej. Na leżąco nie da się wytrzymać. Mam pietra...bo to juz chyba nie będzie odwrotu.

Spać nie zasnę bo próbuje od dłuższego czasu. S jeszcze nie budzę.
 
Ostatnia edycja:
Ja pomiędzy skurczami sprawdzam czy mam kompletną dokumentację medyczną , czy walizka dobrze spakowana i czy mam wszystko co teoretycznie mi potrzeba. Skurcze co 8 minut. Piłka juz przy nich nie pomaga.
 
O tej porze, albo w niedzielę to mamy 15 min samochodem do szpitala. Wiec póki ścian nie gryzę wolę zostać w domu.
 
Monya Ulika ale serwujecie nocne atrakcje. Trzymam kciuki żeby szybko poszło i. Rano chce witać Nowe dzieciaczki.
My po kolejnym cycowaniu i kolejnej kupie. Mój Hanutek dziś skończyła tydzień. Tak sobie myślę jakie ogromne zmiany w moim życiu nastąpiły od tego tygodnia. Moje dzieciaki ciągle kłócą się, kto weźmie Hanie, kto przebierać, kto będzie mył, pchal wózek, ... ciekawe jak długo jeszcze. Fajnie mieć wszystkich w domu. Czuje się mega spełniona
 
No ładnie, bedą jutro jak nic dwie nowe dzidzie :)

MONYA - podziwiam za opanowanie :)

Moja jedna cos nienazarta, obudziła sie na jedzenie po 3h, wiec i siostra musi jesc. Do tej pory ten sen zaczety kolo polnocy trwal 4-5.5h.
 
reklama
Madison...to znaczy, że jeszcze tak źle nie jest;)

Znowu spać mi się zaczyna chcieć...może znowu odpuszczą jak przed północą.
 
Do góry