reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Jak dobrze, że można sobie na forum popisać w między czasie:-) Działa na mnie uspokajająco :-) I jak dobrze, że dwa dni temu kupiliśmy tę piłkę. Faktycznie kycanie na niej pomaga:-) Ciekawe jak się sprawdzi przy dłuższych skurczach.
 
reklama
Gawit to zapraszam na ciasto i zimny napój akurat już gotowa jest
Afja-Anetka &&&&&&
Monya Sierpniowa Oby się rozwinęło
Izis korzystaj z takich wieczorów bo już niedługo dzidzia będzie więc będzie ciężej o taki wieczór

Normalnie masakra jakaś jest godzina 23 a ja mam na dworze 24 stopnie:szok: i jak tu wytrzymać
 
Ja mam polecenie od mojej ginki jechać na ip przy skórczach już co 10 minut. .. trzymam za Was kciuki dziewczyny! :) przede mną pewnie kolejna nieprzespana noc przez ten gorąc przez co ani mi się pisać nie chce i tylko Was czytam albo lajkuje posty ...
 
U la la! Niezła noc na Żelaznej widzę się szykuje :-D Powodzenia kochane!
My już w domu. Staram się ogarnąć w temacie... Chyba muszę jednak sobie folgować kilka dni bo już dziś Kaca dźwignęłam i wszystko mnie boli..
Czekam na wieści.
 
reklama
Ja też trzymam kciuki! :)

My odwiedziliśmy szpital. Mała słabo się ruszała, a wieczorem to prawie wcale - jak nigdy :/ pomyślałam, że może słabo się rusza i ja nie czuję. Ale stwierdziliśmy, że sprawdzić nie zaszkodzi. Był mój lekarz akurat, zmęczony jak nie wiem. Zdaje się, że dziś mają poród za porodem :| Ktg wyszło wg niego spoko. Powiedział że albo dom albo innt szpital no bo tutaj ten remont i nie ma łóżka. Zbadał mnie jeszcze jakimś metalowym czymś i stwierdził że może to coś pobudzi i jeszcze dzisiaj się spotkamy.
Nie wydaje mi się hehe. Wróciliśmy do domu. Postanowiłam już tak z ruchami nie pańkować :)
No i chyba dzięki badaniu odszedł mi ten czop. Taki wielki glut z krwią (jak zawsze obrazowo, sorry :p).
K. nie piwkuje już jakiś czas ale właśnie po powrocie trzasnął bardzo szybko browara, chyba ze stresu :p

No nic. Chociaż ten glut mi odpadł, w części lub całości ;)

Za was skurczowe i z odchodzącymi wodami trzymam kciuki!

Teraz pogoda jest super :p gwiazdy na niebie, temperaturka ekstra :)
 
Do góry