reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Martyna po to jest okres wypowiedzenia aby go zachować.... on nie będzie chciał tracić zarobku ... a przecież z dnia na dzień nie znajdzie lokatorów i dlatego myślę, że trzeba będzie mu zapłacić również za ten okres wypowiedzenia. po to on był ustalony aby każda ze stron miała czas się przygotować.
Co do zakupu okien może poszukacie w używanych... ludzie często wyprzedają różne modele i może Wam się trafi :)

Ewcol gratulacje, że już do domku :))))))))

Fiuu a Wy niestety musicie się pomęczyć jeszcze troszkę !!! Ale pewnie za parę dni traficie też tam gdzie wszystkim dobrze czyli home sweet home :)

Sierpniowa super, że ktg wyszło dobrze :)))

Ewaelinka ja to już kompletnie nie wiem co Ci napisać i jak CIę pocieszyć :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
agula -
Mamuśki, które chcą dołączyć do zamkniętej grupy na FB Sierpniówki 2014 muszą Kliknąć TUTAJ i poprosić o dołączenie do grupy.
I teraz chyba natkusia przyjmuje zaproszenia - wiec może jakąś wiadomość na pw że ty to ty :)

 
Martyna na spokojnie musicie z nim porozmawiać. W końcu musi mieć ludzkie odruchy. Bez rozmowy nie jesteśmy w stanie stwierdzić jak się facet zachowa. Nie denerwuj się na zapas.
Fiufiu kochana szkoda że nie wychodzenie, ale spokojnie nic na siłę. Tylko nam tam dołów nie łap
Co do pepkowego to mój Z umawil się z chłopakami gdzieś w dziczy nad jeziorem, tam mogą robić co chcą, żeby tylko się nie potopili.
Malutka mi spadła do wagi 2890, mam nadzieję że od tej chwili już pójdzie w górę.
Dziewczyny bardzo trzymam kciuki zeby tym co chcą już się zaczęło, cudownie mieć Kruszyński przy sobie, ale powiem wam że brzuszka też trochę brakuje
 
Mój o pępkówce nic nie mówi, ale on do picia to taki se jest :-) Jak ostatnio poszedł na piwo z kolegami to wrócił o 23 i stwierdził, że ileż można chlać :-) Bardziej prawdopodobne, że umówi się z naszymi najbliższymi znajomymi z klatki obok a małą imprezkę zrobi się jak Emilkę będzie można zaprezentować szerszemu gronu :-) W pracy pewnie też postawi chłopakom jakąś wódkę :-)
Tak po prawdzie to ja się nie dziwię, że on tak raczej z umiarem bo jak mu się zdarzyło kilka razy przesadzić to potem jak w tej piosence:
Fto nimioł kaca
nie wiy co to smutek
kie kufa drewniano
ocka ropom skute

Kie koty łupiom raciami o blachy
a wróble w bębny bijom
i dziurawiom dachy

Suchość w cłowieku
od krztonia do dusy
a bolom cie pazdury i kudły i usy

Moze i som jest tacy co kaca nimieli
ale cos oni w zyciu culi
cos oni widzieli?

Martyna - co do czynszu, wszyscy jesteście w takim klinczu. Facet sam sobie koło pióra narobił zawierając z wami umową na tzw. krzywy ryj. W tym momencie moglibyście w sumie olać wszystko i powiedzieć mu baj, bo zgłaszając was gdziekolwiek zgłasza przy okazji, że sam popełnił oszustwo podatkowe, a Urzędy Skarbowe nie lubią jak się ich w ciula robi :-) Z drugiej strony, wychodzi taka zwykła ludzka przyzwoitość, że to jednak z waszej winy doszło do szkód.
Ja bym się starała negocjować w zakresie tego okresu wypowiedzenia.

Asiołku - jeżeli gość by im wynajmował mieszkanie zgodnie z prawem to byłaby to oczywista oczywistość, ale jak to się mówi chytry dwa razy traci :-) Uważam, że powinni mu pokryć straty do jakiejś rozsądnej kwoty, w przypływie życzliwości i krakowskim targiem zapłacić za powiedzmy kolejny miesiąc wynajmu ale trzy miesiące to już byłaby przesada.
 
Aniu hehe miał jakiś lepszy dzień i tyle :-) Albo wie, że zaraz będzie musiał stamtąd uciekać i wykorzystuje ostatnie dni w brzuszku:-)
oszqrde no właśnie przypomniałaś mi o tych liściach. Nie cierpię takich ziółek, ale jak ma mi to w jakiś sposób pomóc to jestem gotowa na takie poświęcenie:cool::-):-)

Byłam na zakupach, będą dziś schabowe z młodymi ziemniaczkami i mizeria:-D Póki co zjadłam MilkyWaya:rofl::rofl:
Po drodze zaczepiła mnie jakaś babka i mówi "w sukience by mi się Pani bardziej podobała":szok: To ja jej na to, że nie ma takich rozmiarów...:-) No i zaczęła się gadka o płci dziecka, porodzie, imię itd. Zabawnie tak z obcą babą:-)
 
Ale z ogródka mu tej kasy nie wyciągnę. Na siłę nas chyba nie zatrzyma. Nie wydaje mi się, żeby zgłaszał do urzędu skarbowego zarobek na czysto 1000 zł i odprowadzał od tego podatek 18% ...


Powiemy mu, że nie mamy pieniążków aby zapłacić mu te pieniądze za ten miesiąc dlatego się wyprowadzamy do rodziców - tak mu powiemy. Przecież musi pomyśleć, że za 2 tygodnie rodzę i nie będziemy mogli się wynieść z małym dzieckiem.. :/ Kurde dobija mnie to wszystko ... pieprzone papierosy M .... Po co to palić to gó**o :( Ja nic nie zrobiłam, a muszę się tak denerwować tym wszystkim.

Najgorsze jest to, że on się niczego nie spodziewa, przyjedzie w pt, a tu mieszkanie puste, posprzątane, klucze na stole ... ładnego karpia strzeli.. a ja sie chyba kuwaa posikam ze stresu albo mi wody odejdą..



Spakowałam już 7- wielkich worów i takie cięzkie to, że nie mam siły już normalnie eeh..
 
Ostatnia edycja:
Martyna - a nie lepiej mu powiedziec przez tel. Chociaż napomknąć? Bo to akurat troche nie fair - ze on przyjdzie do Was - a tu puste mieszkanie itp.
 
Doczytalam;)
Oczywiscie nadaje ze szpitalnego łóżka...
Nie odniosę się do Waszych wypowiedzi- przepraszam:/

Na gorąco jedynie Martyna93 strasznie współczuję Tobie sytuacji:/ Kwestię okna bym negocjowała- zapłaciłabym za całość, ale w rozsądnej cenie. Co do kwestii wypowiedzenia tu skłaniam się ku uczciwości. Po to jest ten okres ochronny dla dwóch stron. Jak poszliśmy na swoje ( kupiliśmy M z dnia na dzień)to co prawda z żalem, ale zapłaciliśmy za miesiąc do przodu... Mamy czyste sumienie i nadal dobre relacje z właścicielami.
 
reklama
Do góry