reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cwikla, jak urodzisz to wg mnie większość kg Ci odejdzie. Tak jak mówiła mi koleżanka, że nogi to były mega banie a po godzinie od porodu miała dwa patyczki :)

Ewelinka ja na wkłaxce już długo mam tak, że środkiem gęste a vokanu jakby płyn...ale lekarz nugdy nie mówił, że wód mało czy coś. ..mam nadzieję, że to jednak nie to bo u mnie tak jest już spory okres czasu :)

Martyna no ja mam trochę inne zdanie niż dziewczyny. ..ale mówię tak dlatego, że wyobraź sobie, że to Twoje mieszkanie. Jak mówisz - nie robią już takich okien, więc wg mnie nuc dziwnego, że on chce całość wymienić i uważam, że to nie jest fanaberia.
Pertraktacje moim zdaniem mogą dotyczyć ewentualnie samego okna i firmy, z której zostanie zamówione.

Ja wiem, że to co mówię jest pewnie nadające się do krytyki, ale ja zawsze stawiam się na miejscu tej drugiej strony. W dodatku to nie przez przypadek tylko niestety nie uwagę palacza.. :(
 
reklama
Ewelinko - namęczysz Ty się w tej ciąży, nie ma co! ale nie martw się Kochana, nagroda za to wszystko już jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. wytrzymaj. I obserwuj się bo czasem właśnie jak już czujność spada ze zmęczenia fałszywymi objawami to mogą się zacząć te właściwe sygnały.

Ćwikła - kg to się naprawdę nie ma co martwić. Ciąża to taki wyjątkowy czas że naprawdę mnie cieszy każdy kg! Teraz mam 16 na plusie. W poprzedniej miałam 15 na +. Ale po porodzie weszłam na wagę w szpitalu i ubyło 9 kg, a te pozostałe 6 to naprawdę nie wiem kiedy uciekły, nie kontrolowałam już potem dokładnie, parę msc karmienia i nosiłam swoje ubrania :)

Martyna - oczywiście przykra sytuacja szczególnie teraz dla Ciebie - niepotrzebny stres. Myślę że oczywiście konsekwencje musicie ponieść bo wina Wasza ale... tylko do wysokości faktycznej szkody!!! i nie dajcie się wrobić w wymianę nieuszkodzonych bo "nie pasują do designu". Zresztą nie zgłosił wynajmu do US więc teraz może liczyć jedynie na Waszą przyzwoitość, więc niech nie próbuje wykorzystywać sytuacji na wymianę 12 letnich okien w całym mieszkaniu na nowe...
 
Ewcol - super ze idziecie do domku :)

ewaelinka - ty sie bidulko nacierpisz. Cały czas człowiek skołowany. Ale chyb lepiej sprawdzić - nawet jak by mieli znowu odesłać do domu niż cos przeoczyć.

Martyna - ja bym za to drugie okno nie płaciła. Ale podejrzewam, ze ta rozmowa nie bedzie łatwa.

Kolejna sierpniowka z fb - urodziła dzis synka.

i Domii z Lilly - wyszły do domu :) to tak z ciekawostek :) bo chyba nie wszystkie sierpniowki z bb sa na fb :)

u nas nas bez zmian - gorąco jest, zwiastunow porodu brak
 
Ostatnia edycja:
Asiolek dobrze ze z palcem lepiej. Ulika ja tez czuje oddech kolegow mojego, ktorzy chcieliby sie napic na swoich urlopach ;). Poki co trzymamy razem z kolezanka. Ona ma termin 07.08.a ja 11.08.i wszyscy mowia, ze na jednej wycieczce bylismy ;).
 
My zostajemy...zoltaczka sie zaczyna,a jak sie zaczyna,to sie nie kończy szybko. W cholerę. Nic to. Poczekamy,popijemy,kiedyś na pewno wyjdziemy. Tylko znowu ją w tej sali będę żegnać kobiety...to takie dolujace jest...
 
Moj G. robi pepkowe za jakies 2tyg na dzialce od szwagra wiec jak dla mnie moga byc zgony ;-)

MADISON o matko sporo tych wizyt specjalistycznych.. a ta rehabilitacje maja kazde wczesniaki?

MARTYNA nie zazdroszcze sytuacji.. dobrze ze macie inne mieszkanie i obyscie dogadali sie z wlascicielem..

AFJA dasz rade, porod to tylko kilka godzin :tak:

CWIKLA spoko maroko.. zrzucisz po porodzie!

EWAELINKA a nie masz jak sprawdzic czy to wody? Ty to masz przerabane..

EWCOL super :-)

FIUFIU szkoda ze nie wychodzicie.. a jak waga malej? Dokarmiaj ja sobie bo przy zoltaczce to podstawa..

A my jutro mamy wizyte u pediatry hmmm co to bedzie ;-) mam nadzieje ze maly fajnie przybiera!
 
Hurra przebrnęłam te kilkanaście stron:-) ale się rozpisałyście:-)
Ja o 9:00 miałam ktg- wszystko ok, skurczy brak. Tym razem młody się kręcił, więc nie musiałam leżeć godziny, a tylko pół:-)

No i tak z tego co pamiętam:
Aniu
a Twój maluszek to tak zawsze się rusza, czy to było wyjątkowo tak? Bo moje dziecię teraz tak spokojniej pełza w środku, ale jak przy ostatniej kłótni z mężem się zdenerwowała, to walił jak oszalały- wszystko mi w środku skopał. Więc może czymś się zdenerwowałaś? Fiuufiuu super, że dalej się udzielasz. Dzień na forum bez Twoich wiadomości, dniem straconym:-) Rozbawiła mnie informacja o "pijaństwie" Twojego męża:-) I przypomniało mi się jak na naszym mieszkaniu- jak jeszcze mieszkaliśmy z lokatorami. Jeden z nich miał się żenić i zrobił kawalerskie u nas- w końcu nasz przyjaciel. Ja akurat byłam ponad 100km na panieńskim u jego obecnej żony. Jak wróciłam do siebie na mieszkanie, tak ze dwa dni zbierałam szczękę w podłogi. W życiu nie widziałam takiego syfu. Przywitało mnie 4 panów w samych bokserkach, ledwo łapiących równowagę. Pan młody pomachał mi jedynie nogą na dzień dobry, mąż.... no cóż:-) Do tego rozlana kawa na podłodze, jeden dywan suszył się na balkonie, w kuchni jeden śmietnik.... ach, niezapomniane przeżycie:-) Dobrze, że imprezy po pępkowej nie będę oglądać:-D
Któraś jeszcze pisała, że ma presję od facetów, bo czekają na pępkowe. Ja mam tak samo. Stąd pomysł mojego męża, że mam rodzić we czwartek. Idealnie na weekend zaprosi kolegów i to opiją- też czuje presję :-):-):-)
Przy okazji- MartuŚka gratuluje skurczów, ale pamiętaj- umawiałyśmy się na czwartek:-)
No i nie wiem co jeszcze miałam pisać. U mnie burzy nie było, jest pochmurnie ale parno. Idę zaraz po jakieś mięso na obiad. Kurczę jak ja strasznie dobrze się teraz czuje, nie wiem czy to tak na ten czwartek się szykuje czy jak? :-):-):-)
O a jeszcze Wam powiem, jak się w nocy wystraszyłam. Śpię sobie a tu nagle huk i słyszę jak wszystkie sraptaki z drzew odlatują w popłochu. Od razu wstałam na równe nogi. Na parkingu cisza, nikogo nie ma. Nie wiem co to było, ale szybko usnąć nie mogłam, bo serducho mi waliło jak głupie. No to tyle z mojej strony. Zbieram się do tego sklepu:-)
 
reklama
To są okna 12-letnie 3-komorowe, teraz robią już tylko 5- cio komorowe i kurde faktycznie nie da się wstawić bo nie połączą się z tymi starymi drzwiami balkonowymi. Ja wiem, że to wina M. Obramówka się spaliła i od zewnętrznej strony pękła na dole ta szyba, no jest do wymiany ale można zamówić komplet firmy drutex cały za 1000 zł ale dla niego to jest dziadostwo (mam w domu rodzinnym i chwalę bardzo) i on musi mieć oknoplast za 2300 zł .... :( Nie stać nas na to. Ma w depozycie 1000 zł kaucji, które płaciliśmy to sobie przecież weźmie

A co do tego miesięcznego okresu wypowiedzenia - myślicie, że spokojnie możemy się wyprowadzić mając to drugie mieszkanie i postawić go przed faktem dokonanym ? Przecież chyba nie zadzwoni na policję, że się wyprowadzamy ? Ale nie możemy już tu mieszkać, nie po tej sytuacji, ja nie dam rady się przeprowadzać zaraz po porodzie z maluszkiem :( Kurdę boję się :( Nie chcę, żeby zmusił nas do płacenia jeszcze czynszu za ten miesiąc bo nie będziemy mieszkać już tu ..
 
Ostatnia edycja:
Do góry