reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ulika u mojego męża w pracy to samo... czekają na wódkę ;)))))))))) skrzyneczkę wódki ;)

Oszqrde dobry plan nie jest zły ;))))

Fiuu fajnie, że się dobrze bawił :)))) pewnie w domu chlewik ;)

Faisca chcę Twoje "zimno i pada"

Wkasia miłego relaksu :)))

Ulika zawsze wieszam na mokro i firanki i zasłony... ale te zasłonki (w sumie czuję że to dlatego, że nienawidzę prasować - to za karę) one są zwyczajnie inne... mają dwie warstwy i podszewkę... są takie jak worek zszywane z pasów z tkaniny, która nie nabiera wody i bez prasowania wyglądają... jak harmonijka :))))) nie mają jak wyschnąć pod własnym ciężarem :))) ale są takie ładne, że może im wybaczę to prasowanie... ;)
 
reklama
Hej.

U nas nocka taka sobie.. Wojtus budzil sie 5 razy. Michal ma okres zlosliwosci, krzyczy (glosno mowi) i biega przy czym ciagle budzi mi malego :sorry2:
Zwariuje w tym jednym pokoju..

Lista rozpakowanych sierpniowek zajmuje sie CARINE i robi to w jakims programie wiec wszystkie dane prosze wysylac do niej.

MADISON dziewczyny Ci tak spia po Twoim mleku? Niezle :tak:

FIUFIU to chlopy poszaleli :-D jak tam, wychodzicie dzisiaj?

FAISCA pilka po skonczonym 37tc :-)

MONYA jak opadl to dobrze, porod coraz blizej :tak:

MARTUŚKA a noz pojawia sie konkretne skurcze ;-)

GORGUSIA spokojnie, bedzie dobrze :-)

ASIOLEK dobrze ze z palcem nie jest gorzej!

G. pojechal z Michalem, Maly spi wiec mam chwile ciszy :tak:
Noworodek i dwulatek z buntem to nie lada wyzwanie..

Milego!
 
Gorgusia ja tez mam na - na wadze . Dokladnie -2 kg od zeszlego tygodnia, mimo ze nozki jak u kaczuszki ..

Ja dzis znow marudna m. mnie drazni juz wymyslil latanie po sklepach , a ja sie obudzilam z obolalym brzuchem i nie wien czy to babelek czy zoladek .Niedobrze mi , kreci mi sie w glowie i najchętniej komus bym przylozyla .. Jakas taka podminowana jestem.
I tak wlasnie mysle jak sie pozbyc meza i dzieci z domu zeby im sie nie oberwalo . Bo kurcze najpierw atakuje a potem mi glupio i ryczec sie chce. Ide popic wody bo po dwóch lykach kawy jeszcze bardziej mi niedobrze.
 
A u nas jeszcze bez pepkowego. Poki dziewczyny na oddziale to nie było atmosfery do tego, a teraz - proza zycia, nie ma gdzie kaca wcisnąć ;)

Przy synku opijanie trwało 14 godzin, a M wrócił rano w stanie wskazującym na walkę z grawitacja.
Kac trwał kolejna dobe.
Ale ojcostwo mojego M było tak dużym wydarzeniem w towarzystwie, ze kumple jechali z rożnych stron Polski. Jeden w uznaniu sprezentowal whisky za 2.5 tys złotych.

Nawet nie wiem czy M planuje opic te nasze dziewczyny czy nie.
 
Cześć Kochane :*

Wybaczcie, że nie nadrobię ale mam zalatany okres.

Dopiero wyszłam ze szpitala co, a tu trzeba się pakować i do czwartku przenieść na nowe mieszkanie. Wczoraj wynajęliśmy, bardziej przestronne, niedaleko i na parterze...

Najgorsze, że właściciel nic nie wie jeszcze, niby na umowie jest msc okres wypowiedzienia, ale w takiej sytuacji... po tej akcji cały czas chodzimy poddenerwowani. M ma takie nerwy, że wymiotuje i nie może spać biedny, a pracuje po 24h :( Ja wiem, że to jednak wina tej zapalniczki, która została tam na parapecie jego ale takie rzeczy mogą się zdarzyć. Właściciel ma 1000 zł kaucji, ale on wymyślił okna z oknoplastu za 2000 zł.. :( A te, które były są z 2002 roku oknoplast już takich nie robi. Nie chcemy tu mieszkać już. Mam nadzieję, że da nam normalnie odejść. Zatrzyma kaucję i M dopłaci mu za media - bo mieszkanie płacone jest z góry więc nie będzie mu dawał. No i nie wiem czy do tych okien mu coś dopłacać .. :-( Też nie mamy tyle. Uszkodzone jest jedno okno dwuskrzydłowe. Drzwi balkonowe są nienaruszone, ale on chce wymienić już wszystko bo nie będzie pasować.. Kurdę... Dla mnie to za dużo. Nie wiem co robić. Nic się nie stanie jak nie zachowamy tego miesięcznego okresu wypowiedzienia ? Umówiliśmy się z nim na pt ( niby się rozliczyć) chcemy do tego czasu już wszystko wziąc, posprzątać i oddać mu kluczę i za media.. Niby umowa jest tylko między nami, bo kase dawaliśmy mu co msc do ręki, dostępu do skrzynki nie mieliśmy ani piwnicy więc wątpie, żeby odprowadzał dochód z wynajmu.. Jak chcieliśmy mu wpłacać na konto to mówił, że ok ale pod tytułem "zasilenie konta"...
 
Ostatnia edycja:
Cwikla ja z synem przytulam 26 kg z corka ok 20 a wcale wody nie nabieralam. A teraz liczac wage z dnia kiedy dowiedzialam sie o ciazy i do dzis to przytylam dokladnie 3 kg . I sie zestresowalam bo ja jeszcze duzo wody nabralam. Jutro bede meczyc lekarza czy wszystko ok.
 
Cwikla... woda 3 kg? ja 3 tygodnie po narodzinach Mai ważyłam 18 kg mniej :) nic się nie martw jak masz duże opuchlizny to ta woda to może być nawet 7-8 kg...

Martyna93 ważne abyście się przygotowali do tej rozmowy i mieli dużo argumentów. A pieniądze zwróćcie mu z okno, które uległo uszkodzeniu.

Afja namęczyłaś się i cisza?
 
reklama
Dostaje rozterek i plakac mi sie chce !!!!
Wczoraj wieczorem uplawy byly lekko krwiste (chyba po badaniu) ladnie zasnelam a o 1 budzi mnie zyganko wstalam w ciagu sekundy bo wszystko juz w nosie mialam (przepraszam za dokladnosc)
Rano kibelek i wydaje mi sie ze wody sie sacza -kurde sama nie wiem -spycjalnie zakladam papier toaletowy zamiast wkladki zeby to widziec i w srodku troche zoltego a wokol plama mokra -ja zbzikuje !!!!!!!!brzuch boli jak na okres i malutkie skurcze - jak tak dalej pojdzie to ja naprawde urodze w domu !!!!!!
Caluje Was wszystkie i znowu nie mam wizji odpisywania w temacie :-(
 
Do góry