reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
To jest koszmarne. Jadłam kanapkę przed 1 w nocy bo nie mogłam wytrzymać z głodu :/

Aaaa w ogóle gratuluje bólu brzucha! Zabawnie to brzmi, ale jednak ;D
 
No dziewczyny teraz u was idę coś ruszy,a przynajmniej ćwiczy. od 20:00 Do 1:30 Inka nie spala. Byłam bliska odwiezieniu jej na porodówke i posiedzeniu,weźcie ją sobie. Ale udalobsie,zasnela po drugiej gęstej smolce i tak śpi do teraz,w sensie nadal. Ją jestem z tych,co to niepotrzebnie nie wybudzaja dzieci na jedzenie,obudzi sie,to dostanie. Ja mam dwa kamienie pod szyja,chce ją sonics,dzień dobry witam sie z nawalem. Do domu,do laktatora chcę. No nic zobaczymy po 10:00
 
Mój puby mial wczoraj pepkowe. Zaprosił 15 chłopa i mial dla nich jedną (!) żubrówkę. Ten mój Jas to taki nieogar,że szkoda gadać. Niech sie wyspi po tym "pijanstwie".
Dziś koncert na który nie idę...smuteczek
 
Gorgusia...no to szykujemy się.

Fiu...a było nie opijać się rycynowym;p...a tak na poważnie Inka Ci to wynagrodzi...kiedyś.

Za to dziś mi brzuch opadł wyraźnie. Znak nie znak od piątej sprzątnęłam taras, złożyłam pranie, umyłam kuchnię i łazienkę. O wiele lepiej się sprząta przy znośnym powietrzu. Chyba wprowadzę to jako regułę na najbliższe 2 tyg.
 
Hahaha na 15 facetów 1 flaszka to faktycznie pijaństwo :D K. Ma od taty zezwolenie na doprowadzenie się do stanu nieprzytomności jak na kawalerskim ;) więc to będzie dużo flaszek...o ile będzie z kim. Jakoś się wszyscy rozjeżdżają.
Ale jak po kawalerskim koledzy go przynieśli do nich do domu, o zabójczej porze (22:00) to myślałam, że go zabiją hehe
Gdyvy wiedzieli ile razy on tak imprezował i jakie rzeczy wyczyniali to chyba by go wydziedziczyli ;)) zwłaszcza za te imprezy podczas mojej ciąży :p

Monya ja ze sprzątaniem muszę się dostosować do K. Jak śpi po pracy to nie sprzątam bo on się łatwo wybudza i zasnąć nie może :) ale racja, tak z rana fajna pora latem na sprzątanie :)

Zaraz Wam zacznę zazdrościć tych opadających brzuchów i innych dolegliwości :D
 
Ostatnia edycja:
Ogłaszam wszem i wobec ze przeczyscilo mnie doszczetnie i jeszcze rano konczylam hah xd skurcze byly, nawet i mocne ale tylko 4 regularne wiec nie pojechalam do szpitala. Przynajmniej poczulam co to skurcz, bo myslalam ze te co mialam to byly skurcze takie jak powinny byc ale wczoraj dostalam takich porzadnych ze az brzuch caly bolal na dole. No trudno.. pozostaje mi czekac wrrr!! W czwartek wizyta wiec zapytam sie gin o rozwarcie itp.. moze jakies malutkie chociaz jest.. boje sie ze mi w koncu powie ze rozwaria 0 i czeka mnie cesarka..
 
Monya- dwa tygodnie? To Ty z dzieckiem na rękach planujesz sprzątać? :p
Fiuu- to faktycznie było szaleństwo na tym pępkowym :-D Nasi znajomi na tą chwilę nawet nie zostaną poinformowani że Antoś się urodził. Zero zainteresowania z ich strony,więc z M nie czujemy potrzeby aby dzielić się z nimi tą radością.
Kacpi jeszcze słodko śpi. A ja się stresuje już wizytą
. Boję się,że coś ruszy. Jaja ja głupia- z jednej strony chcę a z drugiej nie....
 
reklama
Gorgusia...i chciałaby i boi się (et libe et timeo);)

No mi zostało jeszcze 6 dni do terminu, a jak przenoszę to jeszcze 2 tyg dodatkowe będą;)
Pisałam to mając na myśli prognozę pogody bo straszą, że jeszcze 2 tyg ma być upalnie.
 
Do góry