reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Kobity moje brzuszkowe dziecie swira dostalo. Tak sie od godziny wierci ze szok. Wbija takie lozycje ze widzielismy juz obie nuzki kolana tylek i bog wie co jeszcze. Bol niedookreslenia. Przed chwila wstawalam siusiu i wyldowalam na kolanach tak ruszyl glowka ze stracilam na chwile kontrole nad cialem. Moj slubny jest w tak ogromnym szoku ze przez chwile z otwarta paszcza patrzyl i niemogl z siebie slowa wyksztusic. Takie figle mam poraz pierwszy.
 
reklama
Afja anetka trzymam kciuki zeby się rozkrecilo
Asiolek współczuję z palcem. Zobacz czy ubezpieczenie to obejmuje bo jeśli tak to szkoda żeby przepadła i będziesz musiała mieć dokumentację medyczną. Ja za małego palca dostałam 600 zł piechota nie chodzi.
Gorgusia jestem pełna podziwu dla Twojego samozaparcia,
Fiufiu tak jak dziewczyny pisały jest multum różnych smoczków coś na pewno odbierzesz. Trzymam kciuki za dzisiejszy wypis. Ja też mam nadzieję do wyjścia
Za wszystkie planujące w czwartek rodzić &&&&&&& mocno zaciśnięte.
Anna dzidziuś już chce was poznać może dlatego takie harce od stawia. Nagraj galopujący brzuch na pamiątkę.
Izis faceci czasami zachowują się skandalicznie, hormony im buzuja. Nie przejmuj się, bo nie warto.
My właśnie mamy przerwę na cycowanie wiem, że to potrwa, o cierpliwości wróć do mnie.
 
U mnie tez przerwa na jedzenie.
Ale dziewczyny pospaly 5h wiec nie bede im robic wyrzutów ;)

Wczoraj jedna zamiast isc spać zaczęła poplakiwal. Pomogło wzięcie na troche do łóżka rodziców i.... zakrycie jej całej głowy dłońmi. Tak sie w nie wtulila, ze momentnie usunęła.

Co do smoczkow to u mnie nauka trwa, nie poddaje sie. Jedna juz potrafi zassac i tak ssie jak mała z the simpsons ;)
A drugiej cos nie bardzo sie widzi, za to przylapalam ja, o zgrozo, na ssaniu kciuka ;)

Moje jutro kończą miesiac! :)
I mamy wizyte kontrolna w szpitalu.

Sweter dreams!
 
Madison...jak to ten czas leci. Gratuluję. Teraz to juz jestes pelnoetatową mamą "trojaczków". Trzymam kciukiz a wizytę.

A u nas wczoraj było gorąco: w sensie i skurcze i ból podbrzusza i krzyża. Skurcze doszły do w miarę regularnością co 10 min, a potem odpuściło. Wymęczylam się i chciałabym już być po.
 
Jest progres- porządny ból podbrzusza ;-) Dziś przy Kacu się nalaze,wieczorem wizyta i zobaczymy.
Monya- bidulko :-*
Sylwia_k- śniłaś mi się. Na arbuza się umawiałyśmy ;-) o której masz wizytę?
 
reklama
Anna u mnie to samo :)) nie robi tak codziennie, chociaż ostatnie trzy dni tak szaleje zazwyczaj wieczorem. K. też był w szoku jak to zobaczył. Wczoraj nawet zapytał, czy mam powtórkę ;)

Jeść mi się chce...znowu :/

Madison Gratuluję! !! :)
 
Do góry