reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dzięki Dziewczyny za rady. Jakoś będziemy sytuację ogarniać, na razie jest trochę szok (w sumie mąż miał przeczucie, że tak się to zakończy), ale raczej z racji "zachowania" wręczającego wypowiedzenie i z całej tej żenującej akcji.

Pytanie takie z głupa: jak często wymienia się dziecku smoczek z racji zużycia? Wiem, że dzieci są różne i różne mają potrzeby "mymlania" ale tak z ciekawości pytam :-D
 
reklama
witam jestem nowa mam takie pytanie ? mam laktacje zrobilam test ciazowy i jest on nie pewny trzeba dobrze sie przyjzec ale jak wyliczylam to chyba jestem w 4 tygodniu leci mi kropla mleka i bola mnie brodawki
 
;))) afja zazdroszczę :D

Mexi to tylko stołeczek, dobrze, że się nie przewróciłaś.
Co do ciężaru to niestety. ..mnie od jakiegoś czasu zaczęły kolana dokuczać. A po dzisiejszym dniu mam problem żeby usiąść na klozecie bo tak mnie bolą. Jednak nie mogę być gruba bo moje stawy nie dadzą rady :D
 
reklama
Ja to nawet o tym nie myślę. K. jest dalej jakby "bez kija nie podchodź". Po moich sprzątaniach usłyszałam "co Cię tak nagle wzięło na sprzątanie? ", oczywiście tonem jakbym tego nigdy nie robiła. Na wszystkie pytania odpowiada "nie" albo "jak chcesz".
Więc odechciewa mi się nawet próby "wykorzystania".
 
Do góry